Tinklininkams darganotas oras – ne kliūtis(1)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-08-20 08:56

Dešimtasis paplūdimio tinklinio turnyras prasidėjo. Vido Bičkaus nuotrauka

Nors dangus šiandien nuo ankstyvo ryto apsiniaukęs, sporto entuziastams tai ne kliūtis – Skaudvilėje startavo jubiliejinis – dešimtasis – paplūdimio tinklinio turnyras. 

Tinklinio aikštelėje šalia Skaudvilės tvenkinio šiandien vyksta jau dešimtasis paplūdimio tinklinio turnyras 3x3 bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ taurei laimėti.

Prieš prasidedant varžyboms kalbintas bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ pirmininkas Vidas Bičkus sakė, kad kovoti dėl taurės pasiruošusios šešios komandos. Atvyko svečiai iš Dauglaukio, Žemaičių Naumiesčio, jungtinė Tauragės bei Šilalės komanda ir trys skaudviliškių komandos. Turnyrui teisėjauja tauragiškis Juozas Jankevičius.

Pasak turnyrą organizuojančios bendruomenės pirmininko, varžybos vyks rato sistema ir turėtų užtrukti 4–5 val. Jei neapgaus meteorologai, tai iki pietų lietutis žaidėjams neturėtų trukdyti.

– Šiuo tradiciniu turnyru siekiame puoselėti savo tinklinio aikštelę, tik gaila, kad ne visi ją myli – vis randame prikiaulinta. Ir šįryt, o vakar sutvarkėme, radome saulėgrąžų lukštų pilną pavėsinę, nors šalia pavėsinės yra šiukšliadėžė. Keista, kodėl žmonės taip daro, namuose turbūt taip nesielgiama. Greičiausiai reikės vaizdo kamerą įrengti, – prieš prasidedant turnyrui kalbėjo V.Bičkus.

O kol sportininkai kausis dėl nugalėtojų titulo, „Skaudvilės krašto“ šeimininkės tradiciškai virs sriubą. Šiemet paplūdimio tinklinio turnyro dalyviai ir svečiai bus vaišinami rūgštynių sriuba.  

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras