Tauragiškis Rokas Baciuška – Europos ralio kroso etapo vicečempionas (7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-09-19 07:05

Rokas Baciuška (pirmas kairėje) nuo čempiono atsiliko tik 0,7 sek. Asmeninio albumo nuotrauka

Rugsėjo 15–17 d. Latvijoje, Bikernieki ralio kroso trasoje, vyko Pasaulio ir Europos ralio kroso čempionato 10-asis etapas. Rygoje varžėsi net trys lietuviai: tauragiškiai Kasparas Navickas ir Rokas Baciuška „Super 1600“ klasėje, o Paulius Pleskovas – Euro SuperCars įskaitoje. Tarsi viesulas į pasaulio automobilių sporto elitą įsiveržęs septyniolikmetis R.Baciuška ir vėl nudžiugino savo gerbėjus – iškovojo sidabrą.

Bikernieki trasos tribūnos savaitgalį vykusio „World RX“ ir Europos ralio kroso čempionato kovų metu buvo beveik sausakimšos. Antrus metus Rygoje susirinko automobilių sporto pasaulio elitas.

Abu tauragiškiai, „Super 1600“ klasėje kovoję Kasparas Navickas ir Rokas Baciuška pirmąją varžybų dieną rungtyniavo puikiai: Kasparas su 127 taškais karaliavo šio etapo turnyrinės lentelės viršūnėje, o Rokas su 118 taškų užėmė antrąją vietą. Antroji varžybų diena buvo sėkmingesnė Rokui – jis iš 32 pilotų buvo antras, o Kasparas nepateko net į šešetuką. Pirmąją vietą šioje klasėje užėmė Krisztian Szabo. K.Navickas pusfinalyje po kontakto nebegalėjo tęsti varžybų ir pagal savaitgalį uždirbtus taškus užėmė 5-ąją vietą.

R.Baciuška, šį lenktynių sezoną sėkmingai derinęs startus ralio kroso ir kartingo trasose, patenkintas savo rezultatu ir teigė esąs labai dėkingas savo gerbėjams, rėmėjams, draugams ir tėvams už palaikymą.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras