„Tauragės kurjerio“ taurės teniso turnyro nugalėtojas – Andrius Nikelis(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-18 10:39

Iš kairės: turnyro nugalėtojai Tomas Tomkus, Andrius Nikelis, Dovydas Akstinas. Viktoro Martinkaus nuotrauka

Baigėsi devintus metus vykęs jau tradiciniu tapęs laikraščio „Tauragės kurjeris“ taurės teniso turnyras. Varžybose žaidė 20 tenisininkų. Sulaukta ir svečių: trys atvyko iš Jurbarko ir du iš Vilniaus. Kaip ir pernai, pirmąsias tris vietas iškovojo svečiai.

Pusfinalius nesunkiai laimėjo buvę tauragiškiai, bet dabar Vilniuje gyvenantys Dovydas Akstinas ir Andrius Nikelis. D.Akstinas 6:4, 6:1 įveikė Vytautą Kenstavičių iš Skaudvilės, o A.Nikelis 6:0, 6:4 nugalėjo Jurbarko čempioną Tomą Tomkų.

Dėl trečiosios vietos T.Tomkus 7:6, 6:1 nugalėjo V.Kenstavičių. Labai atkaklus ir permainingas pirmasis setas buvo žaidžiamas net 80 minučių. Tai šių varžybų rekordas.

Finale susitiko A.Nikelis ir D.Akstinas. Per devynis turnyrus Andriui tai buvo jau penktasis finalas, o Dovydui – ketvirtasis. Vienas prieš kitą teniso žaidėjai susitiko trečią kartą. 2012-aisias laimėjo Dovydas, o 2013-aisias pirmas buvo Andrius.

Šiemetinis finalas vėl buvo labai atkaklus. Finalinis susitikimas truko dvi valandas ir penkiolika minučių. Pirmąjį setą 7:6 laimėjo Andrius. Antrajame sete stipresnis buvo Dovydas, laimėjęs 6:3. Lemiamą trečiąjį setą 7:5 laimėjo Andrius ir ketvirtą kartą pelnė nugalėtojo taurę.