Tauragės KK pateko į čempionato pusfinalį(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-03-15 10:04

Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Vakar sporto komplekse „Bastilija“ pergalę šventė Tauragės KK krepšininkai. Rezultatu 72:66 tauragiškiai įveikė Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą ir pateko į „Natural Pharmaceuticals“-RKL čempionato pusfinalį.

Nors pirmasis kėlinys nedžiugino (19:21), antrajame Tauragės KK pelnė 6 taškais daugiau (16:10), o trečiąjį laimėjo 11 taškų persvara (21:10). Ketvirtajame kėlinyje Klaipėdos LCC krepšininkai atgavo žaidimo pulsą (16:25), tačiau išplėšti pergalės jiems nepavyko. Rungtynės baigėsi 6 taškų persvara Tauragės KK naudai – 72:66.

Naudingiausiu varžybų žaidėju pripažintas Paulius Abramavičius. Jo sąskaitoje – 20 taškų. Paulius Žurna į komandos sąskaitą įrašė 15 taškų, Liudas Radavičius – 13. Tautvydas Žioba kamuolį atkovojo septynis, Paulius Abramavičius ir Liudas Radavičius – po šešis kartus. Vytautas Padgureckas atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Kaip po rungtynių reziumavo komandos kapitonas Vytautas Padgureckas: „Laimėjo komanda!“

Tauragės KK pateko į „Natural Pharmaceuticals“-RKL čempionato pusfinalį. Aiškūs ir pusfinalio varžovai – Ukmergės „Olimpas“.

A diviziono turnyrinėje lentelėje pirmauja Gargždų SC, antri – Tauragės KK, treti – Ukmergės „Olimpas“, ketvirtoje vietoje – Kauno rajono „Omega“.