Riedlenčių parko atidaryme – lenktynininkas Benediktas Vanagas (7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-02 18:41

Tauragiškius pasveikino „Velomaratono“ idėjos autorius Benediktas Vanagas. Birutės Slavinskienės nuotrauka

510-ojo gimtadienio proga Tauragė pati sau įteikė net keletą dovanų. Vieną jų – riedlenčių parką – išsikovojo patys tauragiškiai. Šįvakar jis iškilmingai atidarytas.

Praėjusių metų rugsėjį Vilniuje praūžusiame didžiausiame dviračių renginyje „Velomaratonas“ tauragiškių komanda buvo pripažinta aktyviausia bendruomene ir laimėjo 5 000 JAV paramą, kurią „Amway“ bendrovė skyrė riedlenčių parko statyboms. Pernai toks riedlenčių parkas pastatytas Raudondvaryje.

Šiandien miesto gimtadienio proga, jau antrus metus iš eilės, naujajame riedlenčių parke nuo pat ryto vyko „TrgJam“ varžybos, suvienijusios visus ekstremalaus sporto mėgėjus. Surengtos BMX dviračių, riedlenčių, triukinių paspirtukų varžybos.

Vakare įvyko oficialus „Nutrilite“ riedlenčių parko atidarymas. Šventėje dalyvavo Tauragės savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, pasveikinęs tauragiškius ir miesto svečius ir pakvietęs visus apsilankyti ir kituose šventės renginiuose, kompanijos „Amway“ atstovas ir pats „Velomaratono“ idėjos autorius Benediktas Vanagas. Pasak jo, riedlenčių parkas bus ne tik puiki galimybė jaunimui aktyviai praleisti laiką, pajudėti, bet ir galbūt taps pirmaisiais žingsneliais į didįjį sportą.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras