Paskutinę 2017-ųjų kovą baigė pergale(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-12-27 10:05

Tomo Marcinkevičiaus nuotrauka iš feisbuko profilio Tauragės „Fortūna-Agava“

Gruodžio 22 dieną laisvalaikio centre „Fortūna“ „Fortūnos-Agavos“ krepšinio komanda žaidė paskutines šių metų Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes. 2017-uosius tauragiškiai palydėjo su svaria pergale – 28 taškais nugalėję „Šakius“.

„Fortūna-Agava“ pirmąjį kėlinį prieš „Šakius“ laimėjo rezultatu 18:10, antrąjį kiek mažesniu skirtumu – 13:10. Trečiajame kėlinyje pademonstravę visą savo galią tauragiškiai varžovus nugalėjo stulbinančia persvara 38:18. Tik ketvirtajame nurungti „Šakių“ komandos nebeturėjo jėgų ir kėlinį pralaimėjo 23:26.

Varžybos baigėsi rezultatu 92:64 „Fortūnos-Agavos“ naudai.

Naudingiausiu šių rungtynių žaidėju tapo „Fortūnos-Agavos“ atakuojantis gynėjas Simas Andraitis.

RKL B diviziono turnyrinėje lentelėje „Fortūna-Agava“ yra ketvirtoje vietoje. Pirmoje – Šilalės „Lūšis“.