Miesto centre gaudžia automobilių varikliai ir cypia padangos(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-03 11:58

Trasoje – jaunimo klasėje besivaržanti jauniausia varžybų dalyvė Raminta Jankauskaitė, kuriai tik 10 metų

Į Tauragės 510-ojo gimtadienio šventės kalendorių įtrauktas ir „Eolto-Autogido taurės“ automobilių slalomo varžybų antrasis etapas. Tai Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje vykstanti keturių etapų serija, kurią kuruoja „Kauno autoklubas“. Slalomo rungtyje varžosi net 70 automobilių, atvažiavusių iš įvairiausių šalies miestų.

Po pirmojo etapo Šiauliuose varžybų dalyviai vėl susitiko Tauragėje, ir vėl verda įnirtinga kova iki paskutinių važiavimų.

Į slalomo varžybas iš anksto užsiregistravo apie 60 dalyvių, kurių dalis startuos dviejose klasėse, tad startinių numerių – 70. Dalyviai suskirstyti į penkias klases, ir kiekvienas jų turi po tris važiavimus. Įskaitai imamas vienas geriausias rezultatas iš trijų važiavimų

Etapo Tauragėje organizatorius Tauragės ASK „Gralis“ dalyviams paruošė sudėtingą trasą – tai susuktas slalomas nedidelėje aikštelėje. Sportininkams teks pademonstruoti, kaip jie moka naudotis ir rankiniu stabdžiu. Kiekviename važiavime yra du skirtingi ratai.

Varžybų nugalėtojų laukia taurės ir papildomi prizai, o Tauragės miesto savivaldybės taure bus apdovanotas geriausią laiką užfiksavęs dalyvis iš Tauragės miesto (rajono). Apdovanojimų ceremonija numatyta 15.30 val.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras