Mėgėjų badmintono turnyre puikiai sekėsi tauragiškiams(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-12 06:23

Lietuvos taurės Es grupėje gerai pasirodė (iš kairės) T.Dargis, S.Flaksienė, J.Pilypaitė ir T.Jarutis

Tauragėje, „Bastilijos“ sporto komplekse, vyko Lietuvos taurės I etapo mėgėjų badmintono D suaugusiųjų (Ds) ir E suaugusiųjų (Es) grupių varžybos. Dalyvavo net 79 badmintonininkai iš 19 šalies badmintono klubų. Tauragės „Volano“ klubo atstovai iškovojo prizines vietas.

Lietuvos badmintono federacijos ir Tauragė „Volano“ klubo organizuotose varžybose žaidė 11 tauragiškių. Iš jų net 8 buvo pagerbti apdovanojimais. Penki iškovojo pirmąsias, keturi – antrąsias ir du – trečiąsias vietas.

Es vyrų vienetų varžybų finale susitiko „Volano“ klubo narys Tadas Dargis ir Klaipėdos „Baltijos badmintonas“ klubo žaidėjas D.Kumar. Atkaklią kovą 21:18, 24:22 laimėjo uostamiesčio sportininkas.

Moterų dvejetų varžybose visas keturias kovas laimėjo tauragiškės Sigita Flaksienė ir Jolita Pilypaitė. Jos užėmė pirmąją vietą.

Tauragiškiai puikiai žaidė ir mišrių dvejetų susitikimus. Pirmąją vietą laimėjo T.Dargis ir S.Flaksienė, finale nugalėję Vilniaus CBC klubo žaidėjus. Trečiąją vietą iškovojo Tadas Jarutis ir J.Pilypaitė, 21:15, 17:21, 21:16 palaužę bendros varžovų iš Panevėžio ir Vilniaus poros pasipriešinimą.

Vyrų dvejetų varžybų pusfinalyje pralaimėję Gintautas Bartušis ir T.Jarutis, dėl trečiosios vietos varžėsi su badmintonininkais iš Klaipėdos „Skrajuko“ klubo. Deja, šį susitikimą pralaimėjo 16:21, 21:10, 14:21.

Ds grupės vyrų vieneto finale susitiko tauragiškiai Vaidas Turolevičius ir Ignas Vaivada.  Pastarasis sportininkas žaidė greičiau, stipriais smūgiais pralauždavo varžovo gynybą ir, nugalėjęs 21:14, 21:13, užėmė pirmąją vietą.

Po trijų iš eilės pergalių į vyrų dvejeto finalą pateko tauragiškiai Jonas Šileris ir V.Turolevičius. Bet jiems nepavyko nugalėti Klaipėdos „Skrajuko“ klubo badmintonininkus, todėl turėjo tenkintis antrąja vieta.