Karių diena pažymėta įveiktais kilometrais(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-13 11:28

 

Patys mažiausieji kartu su tėveliais bėgo 600 m trasą aplink pilį

 

Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Taurų nuotykių parke surengtas tradicinis bėgimas Karių dienai paminėti.  Prasti rudeniški orai bėgimo mėgėjų neišgąsdinosusirinko per 800 bėgikų.  Jie dalyvavo 12 km (2 ratai po 6 km), 6 km bei 1,8 km distancijos (3 ratai po 600 m) ir 600 m (1 ratas) vaikų ir tėvelių bėgime. Bėgikų sulaukta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, kitų Lietuvos miestų, atvyko net pusė tūkstančio kariškių.

Vaikai iki 10 metų bėgo simbolinį ratą aplink pilį, tris ratus – kiek vyresni sporto mokyklos auklėtiniai ir tauragiškiai, 6 ir 12 km bėgo svečiai iš kitų miestų, kariškiai ir savanoriai.

Pasak Tauragės bėgimo klubo vadovo Žygimanto Zalecko, 80 proc. dalyvių atvyko iš kitų miestų.

– Varžybose buvo naudojama nauja skaičiavimo sistema, visi numeriai buvo čipuoti. Paskui numeriai atiduoti dalyviams. Jiems atiteko ir išskirtinio dizaino medaliai, visiems prizininkams ir nugalėtojams – diplomai, nugalėtojams – taurės ir rėmėjų dovanos. Loterijoje praloštos dvi poros sportinių batų, – pasakojo Ž.Zaleckas.

Į Taurų parką iš visos Lietuvos susirinkę bėgimo mėgėjai galėjo apžiūrėti pilį, gynybinius įtvirtinimus, požemyje įrengtą muziejų.

Pasibaigus varžyboms jų dalyviai buvo vaišinami gardžia kareiviška koše ir karšta arbata.

l'>ėgikų sulaukta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, kitų Lietuvos miestų, atvyko net pusė tūkstančio kariškių.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras