Jėgos trikovės čempionate tauragiškius lydėjo sėkmė(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-03-08 12:50

Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionato vicečempionai Eimantas Zemeckis ir Žydrūnas Kušeliovas (dešinėje) savo svorio kategorijose. Asmeninio albumo nuotrauka

Kaune vykusiame Lietuos klasikinės jėgos trikovės čempionate puikų fizinį pasirengimą demonstravo ir Tauragės atstovai. Įvairiose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose rungėsi 115 dalyvių. Trys jų – tauragiškiai, visi jie lipo ant prizininkų pakylos.

Žydrūnas Kušeliovas svorio kategorijoje iki 80 kg tapo vicečempionu. Šioje vyrų grupėje jis nurungė tris varžovus. Stipruolis pritūpė su 185 kg svorio štanga ir atkėlė 220 kg nuo žemės. Spaudimo rungtyje jam pakluso 120 kg svorio štanga.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 80 kg taip pat antrąją vietą iškovojo Eimantas Zemeckis. Jis pritūpė su 170 kg štanga. Jėgos trikovės atkėlimo pratime nuo žemės atplėšė 215 kg svorio štangą. Spaudimo rungtyje įveikė 135 kg svorį.

Abu sportininkus treniruoja Lietuvos veteranų sporto galiūnas – pasaulio vicečempionas, buvęs sporto klubo „Uraganas“ prezidentas Virginijus Kairevičius. Nuo gruodžio klubo stipruolius jis tik treniruoja, klubo vairą perdavė Andriui Šeperiui.

Šio klubo narys Ž.Kušeliovas pakviestas dalyvauti Europos jėgos trikovės čempionate (WPC-WPO), kurs vyks šių metų birželį Suomijoje.

Senjorų grupėje dalyvavo ir dar vienas tauragiškis Petras Rakauskas. Jis tapo čempionu.