Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

Rezultatai

Jaunių čempionate iškovojo du aukso medalius(2)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2018-02-13 05:55

Badmintono treneris Jonas Šileris su aukso medalius laimėjusiais savo auklėtiniais V.Paulauskaite ir D.Geniu

Vasario 10–11 dienomis Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų asmeninis badmintono čempionatas. Į šias varžybas 36 sportininkus dalegevo aštuoni klubai. Varžybose kovojo aštuoni tauragiškiai. Jie laimėjo du aukso ir vieną bronzos medalius.

Vaikinų vienetų varžybose tauragiškis Dovas Genys užėmė šeštąją vietą. Aukso medalį laimėjo šakiškis V.Bagdanavičius.

Merginų vienetų varžybų pusfinalyje „suklupo“ praėjusių metų absoliuti nugalėtoja vilnietė P.Murėnaitė, 0:2 pralaimėjusi klaipėdietei M.Sukackaitei. O praėjusių metų vicečempionei tauragiškei Viltei Paulauskaitei kelią į finalą pastojo ignalinietė S.Poklikajeva, atkaklią kovą laimėjusi 21:15, 23:21.

Tad kitą dieną buvo laukiama atkaklių kovų dėl medalių. Deja, finale intrigos nebuvo. M.Sukackaitei pakako 16 minučių, kad sportininkę iš Ignalinos nugalėtų 21:11, 21:16. Labai emocingas buvo, daug jėgų iš žaidėjų pareikalavo 34 minutes trukęs susitikimas dėl bronzos medalio tarp V.Paulauskaitės ir P.Murėnaitės. Pastaroji pirmąjį setą laimėjo 21:16. Antrajame sete kova vyko taškas į tašką. Tik po dviejų pratęsimų Viltei pavyko palaužti varžovės pasipriešinimą ir išlyginti setų rezultatą. Trečiajame sete Tauragės badmintonininkė dar pagreitino žaidimą, sumažino klaidų, visiškai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo 21:13. Bronzos medalis – aukštas vienuolikmetės sportininkės laimėjimas.

Vaikinų dvejetų čempionais tapo šakiškis V.Bagdanavičius ir tauragiškis D.Genys, be didelio vargo nugalėję vilniečių porą.

Merginų dvejetų susitikimuose neįveikiamos buvo P.Murėnaitė ir V.Paulauskaitė. Jos finale net 21:9, 21:11 nugalėjo uostamiesčio atstoves.

Mišrių dvejetų aukso medalius laimėjo V.Bagdanavičius ir P.Murėnaitė.