Išpuoselėtų kūnų demonstracijai savivaldybė skyrė 2000 Eur(23)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-10-24 13:27
Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Kultūrizmo propaguotojus sveikino ir Tauragės meras Sigitas Mičiulis. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Tauragės kultūros rūmuose šeštadienį vyko Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybos. Treniruotus ir išpuoselėtus kūnus demonstravo kelios dešimtys varžybų dalyvių iš Marijampolės, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir kitų šalies miestų bei užsienio. Tokios varžybos Tauragėje surengtos trečią kartą.

Varžybų programoje – naujokų, bikinio, kūno fitneso, kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo rungtys skirtingose amžiaus grupėse. Jauniausi dalyviai – gimę 2000 metais ar net jaunesni. Veteranų grupėje – vyrai, gimę 1976 m. ir vyresni, moterys, gimusios 1981 m. ir vyresnės.

Tądien Tauragės kultūros rūmuose finišavo projektas „Fit Model Lietuva“ – vyko Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybos. Tauragiškius neabetojinai domina, kaip sekėsi jų kraštietei. Tauragiškė Gintarė Šilerė moterų bikini pasirodyme, grupėje iki 169 cm ūgio, iškovojo trečiąją vietą, o absoliučioje bikini kategorijoje liko šešta.

Nugalėtojus įvairiose kategorijose rinko gausi – dešimties narių komisija. Apdovanojimus kartu su renginio organizatoriais nugalėtojams teikė ir Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis. Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybų rengėjai Tauragės rajono savivaldybei dėkojo už stulbinančius piniginius prizus. Tauragės rajono savivaldybės mero padėjėja Vytautė Čėsnaitė „Tauragės kurjeriui“ patikslino – šiam renginiui iš savivaldybės biudžeto skirta 2000 Eur.

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras