Apskrities futbolo federacija nepaleidžia idėjos kurti futbolo akademiją(14)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-08-01 14:18

Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis (pirmas iš kairės) tikino, kad futbolo akademija Tauragėje pasiteisins ir dėl to išloš visi. Autorės nuotrauka 

Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis susitikime su rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu ir kitais savivaldybės atstovais dar kartą kalbėjo apie futbolo akademijos įkūrimo būtinybę, taip pat pristatė, kur ir kam savivaldybės bei kitas lėšas išleido VšĮ „Tauragės futbolas“. Idėją kurti futbolo akademiją meras palaiko, tačiau su Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentu „susikapojo“ Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas.

Susitikimo pradžioje susirinkusieji kalbėjo apie futbolo situaciją šalyje, nenutylėta ir apie „Tauro“ komandos nesėkmes. Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis tvirtino, kad „Taurui“ pirmajame rate nesisekė, nes buvo netinkamai sukomplektuota komanda, antrajame rate rezultatai esą bus kitokie.

Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas įvardijo, kam konkrečiai išleista per 47 tūkstančių eurų, kuriuos savivaldybė skyrė VšĮ „Tauragės futbolas“. Savivaldybei jis pateikė detalią ataskaitą. Tačiau iki metų pabaigos reikia dar 50 000 eurų. Daugiau nei prieš savaitę prasidėjo antrojo rato futbolo rungtynės.

Netrukus diskusija grįžo prie futbolo akademijos steigimo.

– Pas skirtingus trenerius lanko po kelis gerus vaikus, bet jie nežaidžia kartu už Tauragės kraštą, todėl reikia klubus sujungti. Aš esu maksimalistas ir prisiimu visišką atsakomybę. Jei to modulio nepadarysime, nyksime iš lėto. Įsteigus futbolo akademiją lėšos būtų panaudotos efektyviau, o pasiekti rezultatai geresni, – tvirtino A.Pukelis.

Su Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentu žodžiais susikapojo Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas, kuris, panašu, nepritaria futbolo akademijos steigimui. A.Pukelio jis klausė, ar pastarasis buvo užsukęs į sporto mokyklą. Tačiau Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis džiaugėsi naujais vėjais sporto srityje.

Susitikimo metu užsiminta ir apie „Bastilijos“ sporto komplekso privatizavimą, ir apie baseino statybas Tauragėje. Meras S.Mičiulis sakė, kad savivaldybei nepavyksta gauti finansavimo baseino statyboms.

– Jei atsirastų plaukikų, bet jie turi išmokti plaukti, – sakė meras. 

A.Pukelis merui atkirto, kad kalba eina ne apie profesionalus, o apie paprastus žmones, kurie į baseiną ateitų tiesiog praleisti laisvalaikį.  

Susitikime su savivaldybės atstovais dalyvavo ir Tauragės „Tauro“ komandos pagrindinis dalininkas Jaunutis Šetkus, ir VšĮ „Tauragės futbolas“ direktorė Lina Šetkienė.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras