Taryba: atsisveikinta su O.Sturoniene ir pritarta mažesnėms vandens kainoms(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-07-04 08:24

Atsisveikinta su Ona Sturoniene. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Vakar Tauragės rajono savivaldybėje susirinkę tarybos nariai svarstė daugiau nei 30 klausimų. Apsispręsta dėl mažesnių vandens kainų. Taip pat atsisveikinta su pareigas paliekančia suaugusiųjų mokymo centro direktore.

Tauragės suaugusiųjų mokymo centro direktorė Ona Sturonienė palieka vadovės pareigas. Tarybos posėdžio metu su ja iškilmingai atsisveikinta ir padėkota už darbą.

Pirmą kartą Tauragėje daugiabučio namo gyventojai patys pasisiūlė prisidėti asmeninėmis lėšomis prie automobilių stovėjimo aikštelės asfaltavimo darbų. Tarybos posėdžio metu J.Tumo-Vaižganto g. 127 namo gyventojų prašymas įtraukti kiemo tvarkymo darbus į planuojamų statyti objektų sąrašą patenkintas. Gyventojai iš savo lėšų padengs 30 proc. darbų vertės.

Taip pat tarybos nariai sprendė dėl vėjo jėgainių Skaudvilės seniūnijoje išdėstymo. Galiausiai pritarta specialiojo plano parengimui.

Džiugi žinia dirbantiesiems su verslo liudijimais. Kol kas jų kaina išlieka tokia pat, kaip iki šiol.

AB „Tauragės vandenys“ pateikė perskaičiuotas vandens kainas tarybos nariams. Šie joms pritarė ir tai reiškia, kad geriamojo vandens vartotojai už vandenį mokės bent 2 proc. mažiau nei iki šiol.

O štai Martyno Mažvydo progimnazijoje įsibėgėjusiai renovacijai užbaigti teks skolintis lėšų. Šių prireiksią 360 tūkst. Eur.

Plačiau apie tarybos posėdyje priimtus sprendimus – rytoj „Tauragės kurjeryje“.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras