Paaiškėjo, kas moderuos debatus (papildyta)(110)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-03-07 06:27

Po kovo 3-iąją įvykusių rinkimų jau beveik aiškus Tauragės rajono savivaldybės tarybos paveikslas. Paaiškėjo ir populiariausi du kandidatai į merus. Lygiai po savaitės, kovo 13-ąją, Tauragės rajono rinkėjai kviečiami į debatus.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ visoje Lietuvoje apjungė jaunus žmones. Jie skatina domėtis politika ir atėjus rinkimams nelikti nuošalyje. Reklamose žaismingai lyginamas mobiliojo telefono ir kandidato pasirinkimas – rinkėjai skatinami rinktis geriausią.

Taigi praėjusių rinkimų dieną Tauragės rajono rinkėjai atliko tik dalį darbo – išrinko tarybos narius. Dėl mero posto kova toli gražu nebaigta. Du kandidatai – Dovydas Kaminskas ir Darius Petrošius – pretenduoja į mero kėdę antrajame rinkimų ture, kuris vyks kovo 17-ąją.

Kad rinkėjams būtų lengviau išsirinkti kandidatą ir netektų kliautis vien rinkiminiais šūkiais, organizuojami debatai. Jie vyks Tauragės bendruomenių namuose jau kovo 13 dieną, 18 val.

„Žinau, ką renku“ atstovai šiandien popiet įvardijo debatų moderatoriaus pavardę. Juo taps Igoris Vasiliauskas, žinomas kaip viešojo kalbėjimo meistras.

Kaip ir pirmuosiuose debatuose, debatai bus transliuojami internetu. Prie savo išmaniųjų ekranų pasisakymus stebintys žiūrovai galės komentarų skiltyje užduoti kandidatams savo klausimus.

D.Kaminskui ir D.Petrošiui debatų organizatoriai rekomendavo atsivesti ne daugiau kaip penkių asmenų palaikymo grupę. Tokiu būdų tikimasi, kad liks vietos ir eiliniams rinkėjams, besidomintiems kandidatais.

Skaityti komentarus (110) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras