Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas bėga iš savivaldybės(15)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-10-23 07:10

Laimonas Norvilis – dar vienas „tvarkietis“, kuris traukiasi iš pareigų savivaldybės poste. „Tauragės kurjerio“ archyvo nuotrauka 

Iš pareigų traukiasi Tauragės rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Norvilis. Savivaldybės administracija jam yra skyrusi užduočių naujai kuriamai rajono sporto strategijai parengti. Kalbama, kad būtent dėl jos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas ir pasiprašė atleidžiamas iš pareigų.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas Laimonas Norvilis patvirtino, kad jau parašė prašymą išeiti iš darbo šalių susitarimu. Sakė, kad laukia, kol prašymas bus pasirašytas, tačiau su žurnaliste šia tema kalbėjo nenoriai. Neatskleidė nei nuo kada ruošiasi palikti savivaldybės administraciją, nei kokios išeitinės kompensacijos paprašė. Paklaustas, ar tiesa, kad darbą palieka dėl to, jog jam nepatinka kuriama rajono sporto strategija, Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas sakė nenorįs apie tai kalbėti. Jis neatskleidė jokių pasitraukimo iš pareigų priežasčių. 

– Nenoriu dabar apie tai kalbėti. Kai išeisiu, įvardinsiu, – pažadėjo L.Norvilis, tačiau patikino, kad kito darbo nėra susiradęs, esą išeina į niekur.

44-erių metų L.Norvilis Šiaulių universitete yra įgijęs Socialinių mokslų (edukologijos) bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją. 2014 metais baigė viešojo administravimo magistro studijas Kauno technologijos universitete. Yra dirbęs istorijos ir kūno kultūros mokytoju Tauragės rajono Kunigiškių ir Adakavo pagrindinėse mokyklose, UAB „Daitrada“ transporto vadybininku. 2010–2011 m. metais ėjo Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjo pareigas. Nuo 2011 metų dirba Tauragės rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiuoju specialistu. 2016 metais kandidatavo į Seimą su partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašu.

„Tvarkos ir teisingumo“ partijos nariai, šiai partijai pasitraukus iš valdančiosios koalicijos, vienas po kito pasitraukė ar buvo „patraukti“ iš atsakingų postų. Todėl L.Norvilis gali būti ne išimtis.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras