Batakių mokyklos direktorius įpareigotas pasiaiškinti (22)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-10 16:12

Prieš savivaldybės tarybos posėdį Batakių mokyklos vadovas Rimvydas Varanavičius (kairėje) ir tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Juozas Kniukšta. Autorės nuotrauka

Šiandien posėdžiavusi savivaldybės taryba nubalsavo, kad Batakių vidurinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius pateiktų politikams pasiaiškinimą, kodėl kovo 30-ąją darbe pasirodė tik po pietų. Tą pusdienį mokyklos vadovas praleido areštinėje. 

Prieš posėdį vykusiame bendrame savivaldybės tarybos komitetų posėdyje sprendimo projektą pristatė savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vitalija Okienė. Ji konstatavo, kad kovo 30-ąją Batakių vidurinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius į darbą atvyko tik 14.30 val. Savivaldybė, pasak V.Okienės, yra gavusi oficialų Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimą, kad kovo 29-osios vakare R.Varanavičius buvo sulaikytas ir nuvežtas į areštinę. Jam pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 7 dalį – vairavimą neblaiviam.

Pagal policijos pareigūnų pranešimą kovo 29-osios vakarą Batakių vidurinės mokyklos direktorius sulaikytas prie vairo neblaivus, jam nustatytas 1,72 prom. girtumas.

„Tauragės kurjerio“ kalbintas mokyklos direktorius pateikė kitokią įvykių versiją. Pasak R.Varanavičiaus, jis tą vakarą buvęs išgėręs, bet nevairavęs, į automobilį atėjęs pasiimti piniginės, o suimtas buvo parduotuvėje.

Pasiaiškinimą politikų sprendimu Batakių vidurinės mokyklos direktorius turi pateikti per tris darbo dienas – iki balandžio 13-osios imtinai.

Batakių vidurinės mokyklos direktorius R.Varanavičius šiandien dalyvavo ir savivaldybės tarybos komitetų, ir tarybos posėdžiuose, tačiau išklausytas nebuvo.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras