Tauragiškiams kliūva tarnybinės mašinos nuosavų namų kiemuose (20)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-09-26 07:45

Tauragės sporto centro „Bastilijos“ komplekso tarnybinis automobilis po darbo valandų laikomas administratoriaus namų kieme

Pilietiški tauragiškiai akylai stebi įstaigų vadovus. Praėjusią savaitę į redakciją paskambinęs vyras pranešė, kad Tauragės sporto centro „Bastilijos“ komplekso vadovas į darbą ir iš darbo važinėja tarnybine „Volvo“ markės mašina. Automobilį valdiškos įstaigos vadovas laiko savo namų kieme. Skaitytojas teiraujasi – ar jam tai leidžiama? 

– Po ketvirtos valandos jis jau grįžta į namus ir mašina stovi kieme, kartais įvažiuoja į garažą. Apie kitus rašote, o kuo Vytautas Zėringis išskirtinis? – klausė „Tauragės kurjerio“ skaitytojas.

Informaciją patikrinome. Išties „Bastilijos“ komplekso administratorius Vytautas Zėringis praėjusią savaitę į namus tarnybine mašina grįždavo po 16 valandos. Penktadienio rytą, prieš aštuonias, nuvykome į „Bastilijos“ kompleksą. V.Zėringis jau buvo savo darbo kabinete. Netrukome išsiaiškinti, kad jo darbo laikas prasideda 7 valandą. V.Zėringis patvirtino, kad į darbą ir namo važinėja tarnybiniu automobiliu, toks esąs Sporto centro direktoriaus įsakymas. „Bastilijos“ kompleksas garažo neturi.

– Įdomu, kas čia skundė. Prieš porą metų irgi buvo tas pat, bet nurimo, – stebėjosi „Bastilijos“ komplekso administratorius.

V.Zėringio paaiškinimą dėl darbo laiko ir važinėjimą į darbą ir namo tarnybiniu automobiliu „Tauragės kurjeriui“ patvirtino Sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas. Anot G.Sakalausko, 2011 metų gruodžio  6 dieną jo įsakymu buvo nustatytas „Bastilijos“ administratoriaus darbo laikas nuo 7 iki 16 valandos. Taip esą numatyta dėl sporto komplekso viešbučio gyventojų patogumo. Esą pasitaiko kad anksti ryte, ypač penktadieniais, kai išvažiuoja viešbutyje gyvenantys darbininkai, reikia išrašyti sąskaitas. Anot G.Sakalausko, kiti „Bastilijos“ darbuotojai dirba nuo 8 iki 17 val., o budėtojai dar kitu grafiku – po 12 valandų.

–  2011 metų gruodžio 6 dieną pasirašiau įsakymą ir dėl mašinos laikymo administratoriaus namų kieme, kadangi jo darbo laikas neretai neapibrėžtas. Savaitgaliais ir po darbo vyksta renginiai. Be to, „Bastilijoje“ nėra garažo. Ankstesnioji sporto komplekso direktorė mašiną taip pat laikydavo namuose. Aš taip pat į namus važinėju tarnybine mašina. Tokią teisę numato savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas, nes mano darbo laikas taip pat neapibrėžtas, – sakė Sporto centro direktorius G.Sakalauskas.

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras