Tauragiškiai į Seimą siunčia Aušrinę Norkienę (papildyta)(140)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-10-23 21:34

Aušrinė Norkienė. Renaldo Malycho nuotrauka

Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai. Negalutiniais duomenimis daugumoje apylinkių pirmauja „valstietė“ Aušrinė Norkienė.

Pirminiai gauti rezultatai iš mažųjų rinkimų apylinkių balsus paskirstė apylygiai.

Tačiau kiek vėliau Aušrinė Norkienė ėmė tolti nuo socialdemokrato Dariaus Petrošiaus ir negalutiniais duomenimis pirmauja beveik 10 proc. persvara.

Kalbėdamas apie patirtą pralaimėjimą, dabartinis Seimo narys Darius Petrošius teigė, kad prieš „valstiečių“ bangą atsilaikyti nepavyko.

Aušrinė Norkienė su partiečiais rinkimų rezultatų laukia partijos skyriaus būstinėje. Ką tik „Tauragės kurjeriui“ politikė pasidžiaugė, kad jos ir bičiulių nuotaikos puikios.

– Netiesa, kad aš nenorėjau tapti Seimo nare, kaip kažkam galbūt pasirodė, – sakė A.Norkienė.

Vicemero postas pagal koalicijos sutartį priklauso Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Ką vietoje jos į šias pareigas siūlys partija, A.Norkienė neatskleidė.

Aišku tiek, kad į savivaldybės tarybą pagal partijos sąrašą vietoj A.Norkienės ateis mero patarėjos pareigas einanti Virginija Eičienė.  

Paskelbus galutinius duomenis už A.Norkienę balsavo 7485 rinkėjai, už D.Petrošių - 6031.

Skaityti komentarus (140) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras