Rinkimai Tauragėje vyko sklandžiai: ikiteisminių tyrimų nepradėta(0) 

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-10-09 21:27

Skaudvilės rinkimų apylinkės komisija balsus skaičiuoti pradėjo apie 20.30 val. Renaldo Malycho nuotrauka

Rinkimų apylinkės užrakintos, balsavimas baigtas. Piliečiai tarė savo žodį, koks jis ir kurioms politinėms jėgoms palankus, sužinosime jau netrukus. Rinkėjų aktyvumas nenustebino – Seimą renkantys piliečiai nebuvo itin aktyvūs. Bendras aktyvumas rinkimų dieną siekia 43,21 proc., Tauragės apygardoje – 47,68 proc. 

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Edita Vaitkutė-Zinkė, pažeidimų, dėl kurių būtų pradėti ikiteisminiai tyrimai, Tauragėje neužfiksuota.

Kad rinkimai vyko sklandžiai, redakcijai patvirtino ir šiemet į Tauragės apygardos teritoriją įtrauktos Skaudvilės rinkimų apylinkės pirmininkė Alma Levanauskienė. Anksčiau ši apylinkė priklausė Jurbarko apygardai.

– Pirmą kartą skaudviliškiai ir Adakavo, Trepų, Vaidilų rinkėjai galėjo balsuoti už Tauragės kandidatus. Žmonės dėl to džiaugiasi. Rinkimai mūsų apylinkėje vyko labai sklandžiai, jokių incidentų, jokių nesusipratimų. Ir jaunimo nemažai atėjo. Devyniolikai pirmą kartą balsavusių aštuoniolikmečių įteikėme po Lietuvos Respublikos Konstituciją. Iki pat paskutinės minutės žmonės atėjo išreikšti savo valią, – baigiantis balsavimo laikui kalbėjo A.Levanauskienė.

Skaudvilės apylinkėje rinkimų dieną balsavo 594 rinkėjai, namuose savo valią išreiškė 83 Skaudvilės ir aplinkinių kaimų žmonės, dar apie 50 vokų su rinkėjų balsais atvežta iš apygardos centro, pastarieji rinkėjai savo valią išreiškė išankstinio balsavimo metu.

Lietuva ir Tauragė laukia pirmųjų balsavimo rezultatų. Pirmųjų duomenų iš mažiausių rinkimų apylinkių tikimasi sulaukti jau netrukus. 

 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras