Rinkėjai šiandien kviečiami į debatus su Tauragėje į Seimą kandidatuojančiais politikais (0)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-09-22 12:50

Susitikimas vyks miesto pilies aktų salėje šiandien 18 valandą. Raimondos Alysienės nuotrauka

Šiandien, rugsėjo 22-ąją, tauragiškiai kviečiami į debatus su Tauragės rinkimų apygardoje į Seimą kandidatuojančiais politikais. Susitikimas vyks miesto pilies aktų salėje 18 valandą. 

Debatus su į parlamentą kandidatuojančiais politikais organizuoja judėjimas „Balsuok atsakingai“. Į judėjimą susibūrę garsiausi šalies žurnalistai, moderuosiantys debatus, sako, kad juos surengti planuojama ir pačiose atokiausiose šalies rinkimų apygardose. Kai kuriose savivaldybėse debatai jau įvyko.

Kiek anksčiau skelbta, kad debatus Tauragėje moderuos vienas žinomiausių ir šiuo metu populiariausių žurnalistų Andrius Tapinas, tačiau debatų Tauragėje planai kiek keičiasi. Kaip „Tauragės kurjeriui“ pranešė viena projekto kuratorių, Tauragės „Versmės“ gimnazijos moksleivė Evelina Lipkytė, debatus Tauragėje moderuos portalo 15min.lt Tyrimų skyriaus redaktorius Šarūnas Černiauskas.

– Tikimės, kad debatai bus įdomūs ir padės tauragiškiams apsispręsti rinkimų dieną, geriau pažinti kandidatus į Seimą. Šiandien jau aišku, kad kandidatai debatuose tikrai dalyvaus, – sakė E.Lipkytė.

Debatų metu politikams bus galima pateikti klausimus.

Tauragės rinkimų apygardoje į Seimą kandidatuoja aštuoni politikai: Rasa Andriušienė (Lietuvos liaudies partija), Vaidotas Globys (Darbo partija), Donatas Jančaras (Lietuvos centro partija), Aušrinė Norkienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Kristijonas Paliutis (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Darius Petrošius (Lietuvos socialdemokratų partija), Darius Stankus (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) ir Silverijus Statkus (partija „Tvarka ir teisingumas“).   

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras