Kandidatų į Seimą prisistatymas – apie darbo kodeksą, blogiausius politikų darbus ir pažadus tauragiškiams(13) 

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-09-24 11:32

Raimondos Alysienės nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą sausakimšoje Moksleivių kūrybos centro salėje vyko debatai su Tauragės rinkimų apygardoje į Seimą kandidatuojančiais politikais. Kaip informavo debatų organizatoriai, į renginį dėl ligos neatvyko viena kandidatė. Dvi valandas trukusiuose debatuose netrūko nei nesuprantamų politikų minčių vingių, nei pažadų. Netgi policijos pareigūnai buvo iškviesti.  

Tauragės rinkimų apygardoje į Seimą kandidatuoja aštuoni politikai: Rasa Andriušienė (Lietuvos liaudies partija), Vaidotas Globys (Darbo partija), Donatas Jančaras (Lietuvos centro partija), Aušrinė Norkienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Kristijonas Paliutis (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Darius Petrošius (Lietuvos socialdemokratų partija), Darius Stankus (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) ir Silverijus Statkus (partija „Tvarka ir teisingumas“). Kaip informavo renginio moderatorius, dėl ligos rinkėjams neprisistatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatė A.Norkienė.

Debatus Tauragėje turėjusį moderuoti vieną žinomiausių ir šiuo metu populiariausių žurnalistų Andrių Tapiną pakeitė portalo 15min.lt Tyrimų skyriaus redaktorius Šarūnas Černiauskas.

Trumpai prisistatę Seimo nario mandato siekiantys kandidatai moderatorių, kuris trumpam virto turtuoliu, privalėjo įtikinti Tauragėje investuoti 10 mln. eurų, pasiūlyti sprendimus, pakelsiančius tauragiškių atlyginimų vidurkį. Kandidatai išsakė savo poziciją dėl daug aistrų keliančio naujojo Darbo kodekso, kovos su korupcija būdus, išvardijo, nors ne visi išdrįso, savo blogiausius darbus.

Užduota klausimų ir iš salės, kurioje, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio, didžioji dalis dalyvių buvo politikus palaikančios komandos.

Šalyje debatus su į parlamentą kandidatuojančiais politikais organizuoja judėjimas „Balsuok atsakingai“.

Seimo rinkimai vyks spalio 9-ąją. 

 

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras