Antrasis rinkimų turas – Tauragėje balsuojama aktyviau(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-10-20 15:50

Raimondos Alysienės nuotrauka

Sekmadienį paaiškės likusieji naujojo Seimo nariai – vienmandatėse apygardose virs antrojo turo kovos dėl Seimo nario mandatų. Vakar ir šiandien vyksta išankstiniai balsavimai. Tauragėje, apygardos rinkimų komisijos teigimu, antrajame ture balsuojama aktyviau.

Šiandien iki 20 val. iš anksto galima balsuoti Tauragės savivaldybės pastate. Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apygardos rinkimų komisijos pirmininkės pavaduotojas Tadas Pauparis, išankstinis balsavimas vyksta sklandžiai. Paklaustas apie rinkėjų aktyvumą, T.Pauparis pabrėžė, kad šiame ture balsuojama aktyviau. Iki 15 val. jau balsavo 760 rinkėjų. Vakar balsavo 480 rinkėjų, o pirmajame ture pirmąją dieną iš anksto balsavo 355 rinkimų teisę turintys rinkėjai.

Paklaustas apie galimus pažeidimus rinkimų komisijos pirmininkės pavaduotojas informavo, kad šiandien, po pietų, į savivaldybę buvo iškviesti policijos pareigūnai dėl balsuoti atėjusių neblaivių asmenų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad šiandien protokolai surašyti dviem piliečiams: 1960 metais gimusiam vyrui už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje ir 1950 metais gimusiam asmeniui – antrą kartą per metus už neblaivumą viešoje vietoje.

Kitų pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus policijos pareigūnai kol kas negavo. 

Specialiuosiuose paštuose rinkėjai balsuoja šiandien ir rytoj. Ryt ir poryt balsavimas vyks namuose. Rinkimų dieną, spalio 23-ąją, nuo 7 iki 20 val. skubantieji išreikšti savo pilietinę valią gali neturėti rinkėjo kortelės, kuri buvo įteikta dar prieš pirmąjį turą, bet būtinai turi pasiimti asmens dokumentą su nuotrauka ir asmens kodu. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras