Antrajame Seimo rinkimų ture varžysis Darius Petrošius ir Aušrinė Norkienė(105)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-10-10 00:07

Antrajame ture greičiausiai dėl Seimo nario mandato rungsis Darius Petrošius ir Aušrinė Norkienė. Renaldo Malycho nuotrauka.

Gauti pirmieji duomenys rodo, kad Seimo rinkimuose Tauragėje kaip ir visoje Lietuvoje laimi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), antri konservatoriai, treti – socialdemokratai. 5 proc. barjero neperžengė Darbo partija.

Vienmandatėje rinkimų apygardoje surinkęs 6180 balsų nugalėjo socialdemokratas Darius Petrošius, antroje vietoje – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatė Aušrinė Norkienė. Už ją balsavo 3626 rinkėjai.

Suvedus galutinius duomenis į trečią vietą pakilo Liberalų sąjūdžio kandidatas Darius Stankus, surinkęs 2518 balsus. 

 Ketvirtoje vietoje rikiuojasi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Kristijonas Paliutis, už kurį balsus atidavė 2329 rinkėjai.

Toliau, pagal gautų balsų skaičių, kandidatai rikiuojasi tokia tvarka – Silverijus Statkus (partija „Tvarka ir teisingumas“) 859 balsai, Vaidotas Globys (Darbo partija) 427, Rasa Andriušienė (Lietuvos liaudies partija) 307 ir Donatas Jančaras (Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija (Lietuvos centro partija, Lietuvos pensininkų partija) 256.

Kandidatų pasisakymai, įspūdžiai iš partijų štabų - rytojaus numeryje.

Skaityti komentarus (105) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras