Iš Saugaus eismo komisijos pašalintas Silverijus Statkus(18)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-08-30 09:50

Buvęs ilgametis Saugaus eismo komisijos narys Silverijus Statkus pašalinimo iš komisijos priežasčių nežino. Autorės nuotrauka

Apie tai, kad tarybos narys Silverijus Statkus išbrauktas iš savivaldybės Saugaus eismo komisijos, redakcija sužinojo atsitiktinai – paskambinus dėl vieno klausimo, susijusio su miesto eismu. Kodėl taip pasielgė rajono valdžios atstovai, taip ir neaišku.

– Buvęs, – atsakė savivaldybės tarybos narys Silverijus Statkus, paprašytas komentaro kaip Saugaus eismo komisijos narys.

Paklaustas, ar iš komisijos pasitraukė savo noru, S.Statkus atsakė:

– Pašalino kažkaip, matyt, neįtikau. Manęs net neinformavo. Tik po mėnesio sužinojau, kad nebekviečia į posėdžius. Tiek metų išbuvau, bent informuoti galėjo.

Pasak opozicijos nario, rajono Saugaus eismo komisijoje jis dirbo nuo 2003-ųjų. Tad apie daug problemų, susijusių su eismo klausimais rajone, jis puikiai žino, yra pateikęs nemažai siūlymų. Paprašytas keletą jų paminėjo. S.Statkaus idėja buvo eismo sureguliavimas avaringoje trišalėje sankryžoje Laisvės gatvės pradžioje prie Senamiesčio skvero, politiko siūlymu buvo sureguliuotas įvažiavimas ir išvažiavimas automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Tauragės“ viešbučio, sureguliuotas eismas Vytauto gatvės gale.

– Turiu ir dabar daug idėjų, tik nebežinau, kam reikės siūlyti. Jau seniai kalbėjau, kad prie Kultūros rūmų, Vasario 16-osios, Dariaus ir Girėno bei Jūros gatvių sankryžoje, prie didžiojo turgaus reikia pertvarkų. Užtektų kaip Londone nubraižyti nedidelę salelę, viduryje pastatyti klombą, visi įvažiuodami stabtelėtų ir viskas būtų aišku, – savo idėjas išsakė S.Statkus.

"

Pašalino kažkaip, matyt, neįtikau. Manęs net neinformavo. Tik po mėnesio sužinojau, kad nebekviečia į posėdžius. Tiek metų išbuvau, bent informuoti galėjo.

Silverijus Statkus

"

Saugaus eismo komisijos pirmininkė vicemerė Virginija Eičienė negalėjo atsakyti, kodėl iš komisijos išbrauktas ilgametis jos narys, būdamas vicemeras S.Statkus ir vadovavo komisijai. 

– Aš nežinau, kai keitėsi komisija, kodėl jį išbraukė. Ne aš sudarinėjau komisiją, – patikino V.Eičienė.

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, kurio įsakymu pakeista Saugaus eismo komisijos sudėtis, į redakcijos klausimus, kodėl iš komisijos pašalintas ne tik savivaldybės tarybos narys S.Statkus, bet ir kitas narys – „Dunokų“ vadovas Audrius Mosėjus, neatsakė.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras