Renkant administracijos direktorių socialdemokratai nedalyvavo(56)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-04-22 11:44

Modestas Petraitis. Renaldo Malycho nuotrauka

Šiandien vykstančiame pirmajame naujosios tarybos kadencijos posėdyje savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas eiti meras S.Mičiulis pasiūlė liberalo Modesto Petraičio kandidatūrą.

Prisistatydamas M.Petraitis kalbėjo:

– Ačiū merui už pasitikėjimą. Užaugau Žalgirių mikrorajone, baigiau ketvirtąją vidurinę mokyklą, mokiausi sustiprintoje matematikos klasėje. Esu įgijęs du magistro laipsnis. Baigęs mokslus iš karto įsidarbinau buhalteriu. Teko dirbti ir kitose įmonėse finansininku. 2010 metais įsteigiau savo įmonę. Dėstau Kauno kolegijos Tauragės skyriuje. Asmenines savybes išskirčiau sąžiningumą, atsidavimą darbą, pagalbą bet kuriam piliečiui. Domiuosi sportu, mėgstu poilsį gamtoje, keliones dviračiais. Kodėl nusprendžiau sudalyvauti atrankoje? Tai man didelis iššūkis. Noriu savo žinias pritaikyti plačiau. Tai bus man patirtis viešajame sektoriuje.

V.Kovšovas M.Petraičio pasiteiravo:

– Viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad prieš kelerius metus jūs įkūrėte keliasdešimt įmonių, už kurių įkūrimą gavote nemenką paramą iš savivaldybės. Koks jūsų asmeninis santykis tarp teisėta ir teisinga?

M.Petraitis patikino, kad savivaldybės parama tuomet buvo išmokėta ne jam, o jo įkurtoms įmonėms, kurias jis pardavė.

S.Lapė kalbėjo socialdemokratų partijos vardu:

– Mes svarstome kandidatą į svarbiausią savivaldybės administracijos postą. Jo atsakomybėje – dideli pinigai. Atsižvelgiant į tai, kas buvo skelbiama viešoje erdvėje apie pretendentą, ką jis pats apie save paminėjo, socialdemokratų frakcija kelia pagrįstas abejones dėl pretendento veiklos skaidrumo. Mūsų frakcija balsavime, renkant administracijos direktorių, nedalyvaus.

Viešai užsiminta ir tai, kad M.Petraitis vienas augina tris mažamečius vaikus. S.Mičiulio teigimu, tai privalumas.

Slaptu balsavimu savivaldybės administracijos direktoriumi išrinktas M.Petraitis. Už jo kandidatūrą balsavo visi 15 naujosios daugumos narių. Pareigų eiti jis dar negalės, jo veiklą turės patikrinti Specialiųjų tyrimų tarnyba. Direktoriaus pareigos laikinai patikėtos savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjai Genovaitei Pukelytei.

Skaityti komentarus (56) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras