Naujoji mero padėjėja pluša dviejuose darbuose (46)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-02-28 06:36

Skelbiama, kad naujoji mero padėjėja Rasa Liorančienė dirba ir Vilniaus vaikų darželyje. Raimondos Alysienės nuotrauka 

Naujoji Tauragės rajono mero Sigito Mičiulio padėjėja Rasa Liorančienė, net ir užimdama atsakingas politinio pasitikėjimo pareigas, sostinėje tebedirba savo versle – vadovauja privačiam vaikų darželiui. Kaip skelbia rekvizitai.lt, R.Liorančienė – Vilniuje registruotos viešosios įstaigos „Aitvariukai“, kurioje, be jos, dirba dar trys darbuotojai, prezidentė. Kaip mero atstovė suspėja vienu metu ir pagelbėti Tauragės merui, ir vadovauti ikimokyklinio ugdymo įstaigai? Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja apie antras mero padėjėjos pareigas sakė nieko nežinanti. 

Darželio pavadinimą liepė susirasti patiems

„Tauragės kurjerio“ kalbinta Tauragės mero padėjėja Rasa Liorančienė penktadienį nepanoro telefonu bendrauti su žurnaliste, paprašė klausimus atsiųsti raštu. Išsiuntėme. Kai atsakymų negavome, pirmadienio rytą vėl paskambinome. Šįkart pavyko pasikalbėti telefonu, tačiau mero padėjėja nebuvo atvira. R.Liorančienė neįvardijo privataus darželio, kuriame dirba, pavadinimo, esą šią informaciją galime susirasti patys, be to, nuo kovo 1 dienos su darželiu ketinanti nutraukti darbo sutartį. Užuot atsakinėjusi į klausimus, R.Liorančienė žurnalistei pateikė savų klausimų – teiravosi, ką klausimai apie jos privatų verslą ir darbą jame turi bendro su jos tiesioginiu darbu. Paaiškinome, kad domimės, kaip ji suspėja dirbti darbovietėse skirtinguose miestuose – Tauragėje ir Vilniuje.     

– Taip, suspėju aš labai. Labai suspėju. Savivaldybės administracijai esu sakiusi, kad savaitėje turiu vieną valandą administracinio darbo darželyje, – „Tauragės kurjeriui“ sakė mero padėjėja. Žurnalistei tikslinant detales pašnekovė pridūrė:

– Dirbu ir daugiau. Tai yra mano verslas ir aš tenai dirbu tiek, kiek aš noriu. Nes tenai yra mano įkurtas darbas. Dirbu kiek tik noriu – ir po darbo, ir šeštadieniais, ir sekmadieniais. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (46) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras