Nepastatytam baseinui jau ieškoma šeimininkų(13)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-12-20 06:58

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis per baseino kapsulės įbetonavimo ceremoniją pasirašė laišką ateities kartoms. Autorės nuotrauka

Ką tik startavo savivaldybės baseino statybos – praėjusios savaitės pradžioje Vytauto g. 141, statybos aikštelėje, kurioje jau dirbo technika, į būsimo baseino pamatus įbetonuota kapsulė su laišku ateities kartoms, o rajono politikai jau svarsto sprendimo projektą išnuomoti statinį. Už savivaldybės gyventojų pinigus statomas baseinas bus perleistas į verslininkų rankas. Savivaldybės tarybos opozicija tai vadina pasityčiojimu iš tauragiškių ir nusikaltimu. Negana to, kad privatininkui bus suteikta teisė kištis į statybos procesą ir teikti savo reikalavimus, niekas nekalba apie tai, ar bus garantuotos prieinamos paslaugų kainos, ar pramogas baseine įpirks sunkiai besiverčiantys tauragiškiai. Šį sprendimo projektą rajono politikai svarstys rytoj tarybos posėdyje. 

Išnuomos dešimčiai metų

Kaip numatyta sprendimo projekte, baseinas bus išnuomotas 10 metų laikotarpiui. Pagrindinė tikslinė naudojimo paskirtis – sporto, laisvalaikio paslaugoms teikti. Nustatyta ir 1 kv. metro pradinė nuomos kaina mėnesiui – 1,30 euro. Atsiradus nuomotojui patalpų nuomos sutartis įsigalios nuo pastato ir patalpų pripažinimo tinkamomis naudoti ir jų įregistravimo Nekilnojamojo turto registre. Pagal neseniai pasirašytą statybos sutartį su įmone „Brosta“ baseinas turi būti pastatytas per trejus metus, nors statybininkai tikisi tai padaryti dvigubai greičiau.

Šilališkiai sukasi kaip išmanydami ir dirba pelningai

Šilalės sporto mokyklos, administruojančios tauragiškių gausiai lankomą baseiną, direktorė Gitana Jurgutienė „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad baseinas visiškai išsilaiko iš savo pajamų (parduotų bilietų, organizuojamų įvairių mokymų, renginių) ir projektų.

– Projektai patys įvairiausi, nes griebiamės visko, kad išsilaikytume ir darbuotojus galėtume paskatinti. Projektus teikiame Sporto departamentui mokymo plaukti užsiėmimams, vykdomi senjorų, neįgaliųjų užsiėmimų projektai. Gelbsti neformaliojo vaikų švietimo programos lėšos ir kiti įvairiausi projektai, susiję su plaukimu, – sakė G.Jurgutienė.

Visą straipsnį skaitykite „Tauragės kurjeryje“ (Nr. 99) arba elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras