Galimo įmonių jungimo plane – paslėpti verslo planai?(15)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-08 06:41

Turgelis Dariaus ir Girėno gatvėje iš tikrųjų atrodo lyg apšepęs vaiduoklis, jo likimas – valdžios rankose. Autorės nuotrauka

Ar gali būti, kad rajono valdžia nusprendė sujungti dvi savivaldybės kontroliuojamas įmones? Viešoje erdvėje sklandantis gandas, jog valdančiosios koalicijos planas skaudžiausiai kirs „Dunokų“ bendrovei, ją sujungiant su daugiabučius administruojančiu Tauragės butų ūkiu, ne be pagrindo – mano opozicija. Jos lyderis Pranas Petrošius teigia, kad tokia informacija nutekėjusi iš aukščiausios rajono valdžios. Nepatvirtintais duomenimis, kai kuriuos verslo sluoksnius ypač domina „Dunokų“ administruojamas turgelis miesto centre, tiksliau, ne pats turgelis, o strategiškai svarbus žemės sklypas po palaikiais prekyvietės statiniais. Galbūt ne veltui savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, ką tik paskirtas „Dunokų“ valdybos pirmininku, domėjosi, iki kada galioja šios bendrovės su savivaldybe pasirašyta turgelio administravimo sutartis.

Dunokų“ teritorijoje – 4000 kv. m gamykla

„Tauragės kurjeriui“ paskelbus, kad dalį savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ turto už 260 tūkstančių eurų perka greta šios bendrovės teritorijos veikianti Danijos kapitalo įmonė „Netmark“, viešoje erdvėje iškart pasklido diskusijos, kad šios savivaldybės valdomos įmonės likimas jau nulemtas. Valdžios planas esantis labai paprastas – sujungti „Dunokus“ su Tauragės butų ūkiu, pastarosios bendrovės administraciją perkeliant į Paberžių gatvę, kur šiuo metu ir veikia „Dunokai“. Esą nuostolingai dirbantys, netekę atliekų vežimo paslaugos, dalies teritorijos, „Dunokai“ pamažu merdi. Pernai vasarą šioje bendrovėje dirbo 86 darbuotojai, dabar – jau tik 67. Tačiau finansiniu požiūriu „Dunokai“ laikomi ekonomiškai patikimi – niekada neturėjo skolų „Sodrai“, ekonominė bendrovės būklė ir kredito istorija teigiama.

Skelbiama, kad „Dunokų“ pastatus įsigijusi „Netmark“ juos nugriaus ir toje vietoje statys 4000 kv. m ploto gamyklą. Jos statybos planuojamos kitų metų pradžioje. „Netmark“ planai – naujojoje gamykloje įkurti 20 naujų darbo vietų.

Dunokų“ vadovas: „Ar jie specialiai taip daro?“

„Dunokų“ direktorius Audrius Mosėjus sako gandus, koks likimas gali laukti jo vadovaujamos įmonės, girdintis nuolat, darbuotojai sunerimę jau seniai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Savivaldybės darbas

Kaip vertinate savivaldybės darbą?

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras