Verslininko geradarystė ar būdas pigiai nupirkti namą?(22)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2016-03-21 07:12

Dariaus ir Girėno g. 37 name gyvenanti Marta Nausėdienė baiminasi, kad verslininko įkeldintas, jos teigimu, rūkantis ir alkoholį dažnai vartojantis nuomininkas Gintaras jį gali padegti. Virginijaus Juškio nuotraukos

Brangi ta Lietuvos žemelė. Dar brangesnė – kone aukso vertės – ji tampa, kai žemės lopinėlis pačiame miesto centre. Tauragės miesto centre gyvenanti Marta Nausėdienė tikina, kad nuo tos dienos, kai sklypu, kuriame stovi šios moters namas, susidomėjo vienas Tauragės verslininkas, ramybės ji nebeturi. Šia istorija jau susidomėjo ir teisėsauga, mat moteris policijai įteikė net kelis pareiškimus dėl patiriamo psichologinio spaudimo ir vagysčių.

Parduoti buto nesutiko

– Nežinau, ką daryti – padėkite. Mane nori sužlugdyti, nuolat patiriu psichologinį spaudimą, – su tokiu prašymu į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipėsi tauragiškė Marta Nausėdienė.  

Moteris gyvena pačiame miesto centre, Dariaus ir Girėno g. 37 name, stovinčiame vos per kelis metrus nuo automobilių serviso „Nomera“ tvoros. Šis servisas, pasak M.Nausėdienės, priklauso Tauragėje gerai žinomam verslininkui Vytautui Gedminui.

– Visos mano bėdos prasidėjo kiek daugiau nei prieš metus, – laikraščio korespondentui pasakojo pagalbos ieškanti moteris. – Mūsų name kažkada gyveno keturios šeimos. Namo pirmame aukšte gyvenę kaimynai pardavė savo butą Vytautui Gedminui. Vėliau šis verslininkas įsigijo ir kitą butą pirmame aukšte. Antrame aukšte likome gyventi aš ir dar viena kaimynė. Verslininkas neslėpė, kad jį domina būtent šis sklypas, tad ėmė ir mus įkalbinėti parduoti savo būstus. Tačiau jo siūloma kaina mūsų netenkino. Kadangi mano kaimynė (jos vardas ir pavardė redakcijai žinomi – red.) kiek sukalbamesnė ir lengviau pasiduodanti įtikinėjimams, ji nusileido ir savo butą verslininkui pardavė už menką kainą, – aiškino M.Nausėdienė.

Savo bute M.Nausėdienė gyvena viena.

Buvusi namo gyventoja: „Neatlaikiau spaudimo“

Buvusi M.Nausėdienės kaimynė, kalbinama žurnalisto, pradžioje teigė nenorinti šia tema kalbėti, mat norinti ramiai gyventi, bijanti keršto. Tačiau pokalbio eigoje moteris pripažino, kad pardavė savo butą V.Gedminui dėl šventos ramybės.

– Kalbėdamasi su Gedminu šiokį tokį spaudimą jutau. Supratau, kad jam labai reikalingas šis sklypas, taip pat supratau, kad jis mane spaus, kol nusileisiu. Taip, pardaviau savo butą už labai nedidelę kainą. Tačiau pirkimo-pardavimo dokumentus tvarkiau su Aldona Gedminiene, verslininko mama, – telefonu kalbėjo moteris. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje (Nr. 20).

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras