„Dunokai“ liko už borto(31)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-01-12 06:39

Audrius Mosėjus „Dunokų“ bendrovei atėjo vadovauti nelengvu metu. Ievos Liorančaitės nuotrauka

Vienai didžiausių savivaldybės valdomų bendrovių – atliekų surinkimo paslaugą gyventojams teikiančios UAB „Dunokai“ laukia nelinksma ateitis. Preliminariais duomenimis, pirmą kartą istorijoje bendrovė nelaimėjo Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro skelbto konkurso šiukšlėms vežti. Tai gali stipriai pakoreguoti nuostolingai dirbančios bendrovės veiklą, į gatvę gali būti išvarytas būrys ilgamečių darbuotojų, o pačiai įmonei grėsti restruktūrizacija. Savo ruožtu augančios Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro išlaidos antru galu atsigręš prieš eilinius mokesčių mokėtojus – rinkliava gali brangti.

Konkurso dalyvių neatskleidžia

Sausio 5-ąją Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) juristai atplėšė atliekų surinkimo Tauragės rajono savivaldybėje konkursui pateiktų pasiūlymų vokus. Tarpusavyje konkuravo keturi dalyviai.

Kas jie tokie, TRATC‘o atstovai neatskleidžia. Esą informacija konfidenciali. Skelbiama tik tiek, kad pagrindinė konkurso sąlyga – mažiausia paslaugos kaina.

– Vokus atplėšėme, tačiau laimėtojo skelbti dar negalime. Šiuo metu tikrinsime tiekėjų konkursui pateiktus dokumentus, ar visi jie atitinka konkurso sąlygas. Paslaugos teikėjas turėtų būti patvirtintas per mėnesį, iki to laiko paslaugą, kaip ir anksčiau, teiks „Dunokai“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė TRATC Plėtros skyriaus vadovė Edita Vaitkienė.

Paklausta, ar vienos konkurso dalyvių – Tauragės savivaldybės bendrovės „Dunokai“ konkursui pasiūlyta kaina buvo mažiausia, E.Vaitkienė atsakė neigiamai. Tačiau, pasak jos, pasiūlytos kainos skyrėsi nedaug. Kurios konkurso dalyvių pasiūlyta paslaugos teikimo kaina mažiausia, E.Vaitkienė atskleisti tikino negalinti. Ne paslaptis tik tai, kad kitos trys konkurse dalyvavusios įmonės – ne iš Tauragės.

30-ies darbuotojų likimas pakibo ant plauko

Tauragės savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ direktorius Audrius Mosėjus neslepia esąs sunerimęs, kad greičiausiai konkurso laimėtoja bus pripažinta ne jo vadovaujama įmonė. Jis atskleidė žinąs, kad mažiausią paslaugos kainą pasiūlė Vilniaus bendrovė „Ekonovus“.

Visą straipsnį skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (Nr. 02).
Skaityti komentarus (31) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras