Sudegusio buto gyventojai jaučiasi patekę į aklavietę(16)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-09-16 06:30

Praėjus savaitei po sprogimo pora teigė nebeturėję kur glaustis, tad nakvojo po daugiabučio balkonu. Autorės nuotrauka

Aš niekuo nekaltas, kad įvyko sprogimas, gaisras. Kas man grąžins butą? Nieko nebeturiu, – praėjus savaitei po dujų baliono sprogimo Vytauto gatvės daugiabutyje guodėsi buto, kuriame įvyko gaisras, kaimynystėje gyvenęs Marius. Pora norėtų apsigyventi socialiniame būste tame pačiame daugiabutyje. Jų kaimynai sako dėsią visas pastangas, kad pastarieji į jų kaimynystę nebegrįžtų.

Liko tik „Nokia 3310“ ir dokumentai

Redakcijoje sudegusio buto savininkas Marius Karšauskas su sugyventine Dijana apsilankė praėjus savaitei po sprogimo. Pora dėvėjo tuos pačius drabužius, su kuriais paspruko iš degančio buto, megztinius sakė gavę iš Nakvynės namų, batus – irgi. Po sprogimo kaimyno bute nuvirto butus skyrusi siena – nors degėsiai iš Mariaus buto išvalyti, jis liko be durų, apdegęs.

– Nakvojome tai pas vienus, tai pas kitus draugus. Tačiau kiek galima, gi neįkyrėsi, – dėstė pora. – O šiąnakt (praėjus savaitei po gaisro – red.) nakvojome po daugiabučio, kur įsikūrusi Šeimos klinika, balkonu. Atsitūpėme, apsikabinome ir prabuvome iki pusės šešių ryto.

Jų pasakojimu, po gaisro jie buvo nuvežti į Nakvynės namus, ten jiems duota avalynė, megztiniai, tačiau nakvoti pora atsisakė ir grįžo pas draugus. Džinsų kišenėse buvę mobilieji telefonai – vieninteliai jų šiuo metu turimi vertingi daiktai. Dijana juokavo, kad jos „Nokia 3310“ – „nemirtinga“. Ugniagesiai telefoną išmetė kartu su sekcija gaisro metu, tačiau jis veikė. Mariui kitą mobiliojo telefono aparatą padovanojo draugai. Tik iš senojo, sulūžusiojo, jis išsitraukė SIM kortelę. Dokumentus pora turėjo, nes buvo pasidėję į rankinę, kuri vėliau su sekcija buvo išmesta per langą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Politinių partijų populiarumas

Už kurią partiją balsuotumėte, jei Seimo rinkimai vyktų artimiausią savaitgalį?

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras