„Šulą iš Vilniaus“ gręžė opozicija (39)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2015-07-13 09:56

R.Šerkšnas (kairėje) taip ir nesugebėjo paaiškinti, dėl ko daroma reorganizacija ir kiek ji kainuos. Renaldo Malycho nuotrauka

Antradienį Tauragės šilumos tinklų salėje, kurioje įvyko įmonės darbuotojų, jos vadovų susitikimas su vietos politikais, oras, rodės, net kibirkščiavo nuo jame tvyrojusios įtampos. Nerimo dėl ateities kamuojami darbuotojai norėjo išgirsti, kokios permainos bręsta įmonėje, kam jos reikalingos, to paties klausė rajono tarybos socialdemokratų frakcijos nariai, susirūpinę ne tik dėl darbuotojų, bet ir dėl visų tauragiškių gerovės. Juk šildymo kaina aktuali daugeliui. Įmonės valdybos pirmininkui Rimantui Šerkšnui, laikinai einančiam direktoriaus pareigas, kaip ir savivaldybės tarybos daugumos nariams, darbuotojų ir politikų nerimas atrodo perdėtas – jie labiau buvo linkę revizuoti buvusio direktoriaus nuveiktus darbus ir tikinti, kad šildymo kaina Tauragėje mažės.

Atvirų durų diena su vietos politikais“

Susitikimą inicijavo rajono savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcija, kuriai vadovauja buvęs rajono meras Pranas Petrošius. Į Šilumos tinklus atvyko frakcijos nariai Algirdas Mosėjus, Stasys Lapė, Rita Grigalienė, Robertas Piečia, Viktoras Kovšovas, Eugenijus Margis, Vidas Bičkus. Susitikimas sudomino ir keletą valdančiosios daugumos politikų: tarybos narius Silverijų Statkų, Rimą Bandzinaitę-Latožienę, Vilmantą Liorančą, vicemerę Aušrinę Norkienę, merą Sigitą Mičiulį, administracijos direktoriaus pavaduotoją Vytautą Navicką.

Pradėdamas susitikimą, P.Petrošius tiesiai šviesiai Rimanto Šerkšno paklausė, kokios permainos numatytos įmonėje, kokia perspektyvos vizija, kaip tai atsilieps darbuotojams ir visiems tauragiškiams.

– Mus pasiekia įvairių nerimą keliančių gandų: kad visiems darbuotojams jau teikiami ar tuoj bus teikiami įspėjimo apie atleidimą iš darbo lapeliai, kad kai kuriems sumažėjo atlyginimo kintamoji dalis, kad kai kas negavo priedo už pavojingumą ir apskritai, visi nori daugiau aiškumo dėl įmonės ateities, – sakė P.Petrošius, prašydamas direktoriaus tą nerimą išsklaidyti.

Ir kiti tarybos opozicijos nariai išreiškė nerimą, kad Šilumos tinkluose vyksta negeri dalykai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Bankų įkainiai

Ar reikėtų pažaboti bankų keliamus įkainius?

Skaityti komentarus (39) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras