Trejetuko tėvelių skaudulys – neišvažiuojamas kelias(7) 

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-11-30 11:27

Trejetuko tėveliai džiaugiasi, kad naujagimiai ramūs. Autorės nuotrauka

Praėjo du mėnesiai, kai per Lietuvą nuskambėjo du vienas po kito sekę tauragiškių daugiavaisiai gimdymai. Nors pirmoji ketveriukės sulaukusi šeima tik ką grįžo į namus, trejetukas jau spėjo apsiprasti savo namuose Batakiuose. Naujagimiai auga puikiai: mažosios dvynukės prieš miegą pamėgo klausytis lietuviško popso, o broliukui mėgstamiausias užsiėmimas – poilsis ąžuolinėje šeimos draugų dovanotoje lovelėje. Tačiau, be malonių šeimos rūpesčių, Bendoraičius kamuoja beveik neišvažiuojamas į jų namus vedantis kelias. Pagalbos paprašyti rajono valdininkai padėti pažadėjo, bet įmonę, kuri kelią tvarkys, pasiūlė susirasti patiems trejetuko tėvams. 

Problemos dėl kelio

Dieną prieš interviu su trejetuko mama Vida Bendoraitiene susitikome Tauragės poliklinikoje. Tariantis dėl susitikimo mama suabejojo, ar žurnalistei pavyks privažiuoti prie jų sodybos Batakiuose, moteris net parodė nuotraukas – jose klampiu purvu virtęs kelias. Vida sakė, kad kaip tik ketina eiti į rajono savivaldybės administraciją prašyti pagalbos. Anot jos, tą dieną lengvuoju automobiliu išvykti į polikliniką pavyko tik tada, kai vyras traktoriumi prastumdė purvą.

– Jei užklimpstame, tai lengvąją traktoriumi ištraukiame, – žurnalistei guodėsi trejetuko tėtis Marius, kai atvykome į jų namus Batakiuose.

Vida sakė, kad savivaldybės administracijoje jai buvo pažadėta pagalba, šeima paraginta susirasti įmonę, kuri galėtų kuo pigiau išgrįsti kelią.

18 mišinuko pakuočių...

Besišnekučiuojant pabudo Goda. Mama suskubo iš mišinuko ruošti mažylei valgį.

– Kartą vyras nupirko vieną iš brangesnių, antialerginio maistelio. Kaip tyčia jo pavalgiusius vaikus išbėrė. Labiausiai tinka „Tuuti“. Nuo šio neberia ir jis nebrangus. Vakar nuvažiavom į Tarailių „Maximą“, tai paėmėm visas ten lentynoj buvusias pakuotes. Dabar turim 18 – užteks dviem savaitėms, – dėstė mama.

Mėnesiui maisteliui šeima išleidžia 150 eurų. Sudėjus visų trijų vaikų išmokas, kas mėnesį Vidai „už vaikus“ turėtų būti pervedami 108 eurai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Pėsčiųjų perėjos

Ar saugu kirsti gatvę pėsčiųjų perėjoje?

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras