STT: S.Statkus į pareigas paskirtas pažeidžiant įstatymą(25)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-11-12 08:28

Renaldo Malycho nuotrauka

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) konstatuoja – į Tauragės šilumos tinklų direktoriaus pavaduotojo plėtrai pareigas „tvarkietis“ Silverijus Statkus paskirtas pažeidžiant Korupcijos prevencijos įstatymo nuostatas. Paprastai kalbant, S.Statkus į šiltą postą „pasodintas“ be privalomos STT pažymos. Ir bendrovės direktorius Mindaugas Nevardauskas, ir naujasis jo pavaduotojas teisinasi apie įstatymo reikalavimus pamiršę, o Tauragės šilumos tinklų akcijų valdytojas, savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis tyli it vandens į burną prisisėmęs – į „Tauragės kurjerio“ klausimus neatsakė, patikino perdavęs iš žurnalistų gautą informaciją Tauragės šilumos tinklų valdybai. 

Įsteigtas naujas etatas

Viešai skelbta, kad Tauragės šilumos tinklų direktoriaus pavaduotoju plėtrai savivaldybės tarybos narys, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Tauragės skyriaus pirmininkas Silverijus Statkus tapo laimėjęs skelbtą konkursą. Esą konkurse, be S.Statkaus, dalyvavo ir daugiau kandidatų, tačiau šis buvęs kompetentingiausias.

Neoficialiais duomenimis, S.Statkui jau seniai buvo ruošiama šilta vieta kurioje nors savivaldybės valdomoje įmonėje. Iš pradžių kalbėta apie „Dunokus“, kiek vėliau apie Tauragės šilumos tinklus. Spėliojimai nebuvo be pagrindo – S.Statkus sėdo į ką tik įsteigtą direktoriaus pavaduotojo plėtrai etatą. Tačiau niekas – nei konkursą vykdęs ir S.Statkų į darbą priėmęs Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas, nei Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis nepasirūpino, kad S.Statkus „pereitų“ tokioms pareigoms privalomą STT „filtrą“.

Pats M.Nevardauskas, prieš paskiriamas į Tauragės šilumos tinklų direktoriaus pareigas, vadinamąjį STT filtrą „perėjo“ – savivaldybės administracija gavo tokią pažymą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Susitikimai su tarybos nariais

Ar dažnai bendraujate su savivaldybės tarybos nariais?

Skaityti komentarus (25) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras