Politinis „pavasaris“ iš kėdžių verčia senuosius direktorius (22)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-06-30 14:42

Tauragės verslo ir turizmo informacijos centro vadovas Aivaras Betingis traukiasi iš pareigų, o Tauragės krašto muziejaus direktorius Petras Jokubauskas pareigų palikti nenori. Raimondos Alysienės nuotraukos

Į Tauragę po žiemos atėjo pavasaris – sako Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis. Pavasaris, atnešęs pokyčius ne tik miesto šilumos ūkiui, bet ir kitoms savivaldybės valdomoms ir kontroliuojamoms įstaigoms. Kad traukiasi iš pareigų, penktadienį pareiškė ilgai valdžios kritikuotas Tauragės verslo ir turizmo informacijos centro vadovas. Beveik tuo pat metu palikti postą paprašytas ir Tauragės krašto muziejaus direktorius Petras Jokubauskas. Kol kas nepatvirtintais duomenimis, gali būti klibinama ir „Bastilijos“ sporto centro vadovo Vytauto Zėringio kėdė. Kokį derlių atneš tokio „pavasario“ žiedai, valdančioji koalicija nekomentuoja. „Senųjų“ atleidimo motyvas – vietas reikia užleisti jauniems ir ambicingiems.

Aivaras Betingis: „Mūsų santykiai baigėsi“

Penktadienį paliekantis postą, kuriame dirbo ketverius metus, pareiškė Tauragės verslo ir informacijos centro direktorius Aivaras Betingis. Kodėl traukiasi iš pareigų, A.Betingis žiniasklaidai neatvirauja. „Tauragės kurjerio“ žurnalistei patarė teirautis mero Sigito Mičiulio ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio.

– Nekomentuosiu tikrai, – paklaustas, kodėl traukiasi iš posto, sakė A.Betingis.

Paklaustas, kas pasiūlė jam palikti pareigas – meras ar savivaldybės administracijos vadovas, A.Betingis suabejojo, ar gali viešinti jo atleidimo detales, ir patarė šiuos klausimus pateikti „jiems“ – tai yra rajono vadovams.

– Tai jie tegul ir atsako. Yra kaip yra, mūsų santykiai baigėsi, ir viskas. Jokios nuoskaudos nejaučiu, – sakė A.Betingis.

A.Betingis priklauso Socialdemokratų partijai.

Kai jų kadencija pasibaigs, lygiai taip pat bus“

Tauragės krašto muziejaus direktorius Petras Jokubauskas atviresnis.  

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Įstaigų vadovų atleidimai

Kaip vertinate naujosios valdžios užmojus pakeisti įmonių vadovus?

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras