Per savaitę gėlių, knygų ir vandens valdininkai prisipirko už 1000 eurų(18)

2015-06-12 11:45

Ir senoji, ir naujoji valdžia reprezentacinėms prekėms – gėlėms ir suvenyrams išleisdavo ir išleidžia nemenkai. Renaldo Malycho nuotrauka

Atostogaujantis Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas Tauragės naujienomis domisi ir Londone. Perskaitęs „Tauragės kurjeryje“ publikuotą straipsnį apie savo atostogas, valdininkas viešai, savo „Facebook“ paskyroje, pateikė jo įvertinimą – straipsnis užsakytas. Tiesa, kas tas „užsakovas“, politikas nenurodė, o redakcijai patarė geriau pasidomėti ne jo atostogomis, bet kodėl Tauragės ligoninės ketvirtajame aukšte trūksta muilo ir kitų higienos reikmenų. Šiuo metu besiilsinčio V.Navicko „užsakymą“ vykdome. Beje, pasidomėjome ir tuo, kiek lėšų tualetiniam popieriui ir kitiems „reprezentaciniams“ reikalams išleidžia savivaldybės „baltuosiuose rūmuose“ plušantys valdininkai. 

Ligoninės vadovas: „Žmoniškai pasakysiu – skaudu“

Perskaitęs straipsnį apie savo atostogas, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas savo „Facebook“ paskyroje parašė: „Ačiū už uzsakomaji straipsni, neveltui tiek lietuvių bėga iš Lietuvos. Geriau parašytų kaip Tauragės ligoninės ketvirtame aukšte trūksta muilo, rankšluosčių, o paklodę geriau būtų iš namų atsivežti nes pakaitines niekas neduoda. Ši kelionė suplanuota buvo prieš metus, bilietai nupirkti prieš pusmetį“ (kalba netaisyta – red.).

Kaltinimas svarbiausiai Tauragės gydymo įstaigai mestas – ar tikrai Tauragės ligoninės ketvirtajame aukšte, kur įsikūręs Vidaus ligų skyrius, nėra nei rankšluosčių, nei muilo? Šio skyriaus vedėja Julija Petrošienė šiuo metu atostogauja. Skyriaus gydytoja Genovaitė Šerlinskienė, paklausta, ar valdininko kaltinimai pagrįsti, nustebo:

– Pirmą kartą apie tai girdžiu. Tikrai nė vienas ligonis nesiskundė, kad ko nors trūksta. Ir paklodžių, ir vienkartinių rankšluosčių turime sočiai, duodame jų kiekvienam, kas tik paprašo. Pati savo akimis mačiau, kad pas pacientus ant spintelių yra vienkartinių rankšluosčių, jie mūsų ligoninės. Juk ligoninė labai daug šių prekių nuperka ir sunaudoja ir tikrai ligoniams jų negailime, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo medikė. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras