Kam atiduoti salę: sportui, kultūrai ar kinui?(17)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-06-05 06:51

Naujoji valdžia suka galvą – jei jau baseino šioje vietoje nebus, galbūt verta įrengti ką nors kita. Birutės Slavinskienės nuotrauka

Kad buvęs karinis miestelis Tauragės miesto Vytauto gatvėje galėtų virsti pramogų ir poilsio oaze, supranta ir siūlo ir buvusioji, ir dabartinė rajono valdžia. Kai kurie šio komplekso ilgus metus nenaudojami, apleisti pastatai beveik virto laužo krūva. Naujoji valdžia suka galvą – jei jau baseino šioje vietoje nebus, galbūt verta įrengti ką nors kita – kino teatro salę, tinklinio kortus ar dalį patalpų atiduoti miesto bendruomenių reikmėms? Bendruomenių vadovai merui pataria – reikėtų atsiklausti visuomenės. 

Rinkosi pas merą

Tauragės mieste veikia šešios miesto bendruomenės: Jovarų, „Tarailių ratas“, Tauragės naujakurių, „Ramovė“, „Berža“ ir „Tauragės aušra“. Jos raginamos burtis į savą Vietos veiklos grupę. Birželio 9-ąją šiuo klausimu numatytas pirmasis oficialus susitikimas.

Trečiadienį visų šešių miesto bendruomenių vadovai ir nariai rinkosi mero Sigito Mičiulio kabinete. Žurnalistai į susitikimą nekviesti, mero darbotvarkėje jis taip pat nebuvo įrašytas. Kaip vėliau sužinojo „Tauragės kurjeris“, svarbiausias svarstytas klausimas – ką daryti su Vytauto gatvės karinio miestelio erdvėmis. Bendruomenių atstovų prašyta pateikti nuomones dėl buvusios kino salės – ką joje būtų galima įrengti.

„Kiekvienas „kaldrą“ traukia į savo pusę“

Ši salė virtusi nuolaužų krūva. Bendruomenių nariai ją jau apžiūrėjo pirmadienį. Jovarų bendruomenės pirmininkė Palmyra Gylienė sako, kad nuspręsti vien bendruomenių pirmininkams, o ir visoms bendruomenėms, vieniems nevalia – ji mano, kad reikėtų atsiklausti visų tauragiškių. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Pramogos buvusiame kariniame miestelyje

Ką būtų tikslinga įrengti buvusiame kariniame miestelyje Vytauto gatvėje?

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras