Dieną su antpečiais, naktį su šautuvu(10)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-10-10 06:46

Policijos sulaikytų automobilių aikštelėje saugomas tik vienas automobilis – areštinėje porai parų uždarytam K.K. priklausantis „Renault“. Renaldo Malycho nuotrauka

Vėlų trečiadienio vakarą Ožnugario kaimo apylinkėse (Batakių sen.) vyko brakonierių gaudynės. Įtariama, kad brakonierių buvo mažiausiai trys, tačiau sulaikyti pavyko tik vieną. Netruko pasklisti kalbos, kad vienas pasprukusiųjų gali būti policijos pareigūnas. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naujienos sklinda greitai

Trečiadienio naktis aplinkosaugininkams kartu su medžiotojais Batakių seniūnijoje, Ožnugario kaime, buvo išties karšta. Po brakonierių gaudynių į įvykio vietą skubėjo gausios policijos pareigūnų pajėgos. Dar didesnė sensacija, kad tarp brakonierių – policijos pareigūnas. Deja, jam ir dar vienam nelegaliai šerną nudobusiems brakonieriams pavyko pabėgti. Tačiau įkalčių, kaip tikino redakcijos šaltiniai, būta pakankamai. Mat brakonieriai tuo vertėsi ne vienerius metus.

Batakių seniūnijoje plytinčiuose miškuose medžioja Norkiškės medžiotojų būrelis. Jam vadovauja Batakių seniūnas Jonas Juozapaitis.

– Pats nedalyvavau, todėl negaliu nieko papasakoti. Viską, ką žinau, žinau iš nuogirdų, kalbų. Kad tokios kalbos buvo, galiu patvirtinti, vakar (trečiadienį – aut.past.) vakare sulaukiau ne vieno skambučio telefonu, – sakė medžiotojų Batakiuose vadovas.

Vietos gyventojai savus pažįsta

Kitas šiam medžiotojų būreliui priklausantis vyras (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) buvo šnekesnis ir, kaip paaiškėjo pokalbio metu, pats dalyvavo brakonierių sulaikymo operacijoje.

Visą straipsnį skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (Nr. 77).

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras