Tauragės pilotai neįgaliuosius kilstelėjo į dangų(1)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-07-19 15:33
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Po skrydžio šypsena nuo Sauliaus (neįgaliojo vežimėlyje) veido nedingo ilgai. Tauragės pilotų klubo nariai A.Rupkus (pirmas iš dešinės) ir skraidymo instruktorius V.Gedminas (antras iš dešinės). Autorės nuotrauka

Ketvirtadienį Tauragės pilotų klubo skraidymo aikštelėje Norkaičiuose užsimezgė draugystė tarp tų, kurie priklausomi nuo neįgaliojo vežimėlio, ir tų, kurie savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be ultralengvųjų lėktuvų sparnų. Tauragės pilotų klubo nariai į svečius pasikvietė Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos narius. Vyrai kėlė po įvairių traumų kojų nebevaldančius naujuosius draugus iš neįgaliųjų vežimėlių, sodino į lėktuvus ir iki sutemų skraidino virš Tauragės miesto.

Važiuodama statybiniu laužu grįstu keliu link pievoje plytinčios skraidymo aikštelės, pakeliui sutikau riedančius Eugenijų ir Tomą. Vyrai iš Tauragės į Norkaičius neįgaliojo vežimėliais atvažiavo patys. Jų draugai jau laukė angare ir dalijosi įspūdžiais iš praėjusio skrydžio. Dalis jų ultralengvaisiais pilotų lėktuvais jau skraidė pernai. Šiemet Tauragės pilotų klubo nariai šią pramogą jiems pasiūlė ir vėl.

Ramiam pasiskraidymui vėjas buvo kiek per stiprus. Kaip sakė Tauragės pilotų klubo narys  Vytautas Gedminas, dėl jo gali kiek nemaloniai pakratyti. Stebėdami, kaip Tauragės pilotų klubo steigėjas ir skraidymo instruktorius Arūnas Rupkus manevruoja ore, laukiantieji kiek sutriko. Lėktuvo manevrai atrodė staigūs ir bauginantys.

– Ai, – ranka tada numojo automatiškai valdomame neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Tomas. – Kad ir nukristume, jau blogiau nei yra vis tiek nebus. Ką čia sulaužys – nebent ką nors atstatys, – juodai pajuokavo jis.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras