Atgrubnagiai priversti taisyti broką(3)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-07-03 06:14
Karolinos Stažytės nuotrauka

Nuo pat pradžių egzistavusius tako paviršiaus nelygumus projekto užsakovai bei rangovai „rado“ bei ištaisyti ėmėsi tik praėjus 9 mėnesiams nuo nekokybiškos atkarpos išklojimo. Autorės nuotrauka

Kai kas nors ko nors ilgai nesupranta, sakoma: „kaip žirafai per ilgą kaklą...“ Palyginimas tinka ir tiems, kurie pernai klojo dviračių taką, o visi šaukė, kad jis nekybiškas. Šiemet – kaip tai žirafai – pagaliau atėjo suvokimas: vis dėlto takas tikrai nelygus. Dirbama iš naujo.

Direktorius nekomentuoja

Kai pernai vasarą buvo išklota pirmoji dviračių tako, vingiuojančio nuo naujojo pėsčiųjų ir dviratininkų tilto iki pat Lauksargių, atkarpa, kilo diskusija, kad darbai pradėti itin nekokybiškai. Dviratininkai skundėsi tako nelygumais, o darbų užsakovo, rangovo bei techninę priežiūrą atliekančios įstaigos atstovai trūkumus sutartinai neigė. Neva projektas įgyvendinamas sklandžiai. Prabėgus vos devyniems mėnesiams paaiškėjo, kad teisūs buvo pirmieji. Šiuo metu dalies tako paviršius jau klojamas iš naujo. Kodėl nuo pat pradžių net plika akimi matyti asfalto nelygumai imti taisyti tik dabar?

Paklaustas to, darbus atliekančios įmonės UAB „Diržė“ direktorius Stanislovas Rimutis, kuris praėjusių metų rugsėjį rengiant straipsnį apie naujai iškloto dviračių tako nelygumus gynėsi broko nepastebėjęs, šįkart komentuoti situaciją griežtai atsisakė.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras