Prabėgę metai neištrynė šiltų prisiminimų(6) 

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2014-06-19 06:27
Renaldo Malycho nuotrauka

Buvę bendradarbiai išsirikiavo simboliniam 90-ukui. Renaldo Malycho nuotrauka

Šeštadienį „Bastilijos“ sveikatingumo ir sporto komplekse susirinkę per 300 žmonių minėjo Tauragės keramikos gamyklos 90-metį. Prisiminimų vakare „Nostalgijos pašaukti“ šiltai ir su meile prisiminę laikus, kai ši gamykla jiems buvo tarsi antri namai, žmonės ir dabar didžiuojasi joje dirbę ir tvirtina: dirbtų ir toliau, jei tik gamykla gyvuotų.

Susirinko per 300 žmonių 

„Bastilijos“ salėje susirinkę keramikiečiai sveikinosi vieni su kitais, krovė ant stalų iš namų atsineštas vaišes, džiaugėsi ir glėbesčiavosi, sutikę seniai matytus buvusius bendradarbius. Tačiau labiausiai jiems džiugu buvo matyti buvusį gamyklos direktorių Voldemarą Daujotą.

Iš Vilniaus atvykęs V.Daujotas, gamyklai vadovavęs per 17 metų, o dabar sunkiai vaikštantis, su grauduliu balse sakė:

– „Tauragės keramikoje“ praleisti metai – patys gražiausi mano gyvenime. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad galėjau būti kartu su jumis. Žinokite, kad viską dariau tik dėl jūsų. Labai myliu jus visus.

Buvęs direktorius atvežė ir dovanų – gamyklos jubiliejui atminti skirtus ženklelius, ir paprašė savo buvusių sekretorių juos išdalinti. Be dovanos neliko ir jis – tautiniais drabužiais pasipuošę šokėjai jam įteikė didžiulį duonos kepalą.

Susitikimo dalyvius sveikino rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius, tarybos narys Antanas Stankus ir kt. Prisiminimais dalijosi ir buvę gamyklos darbuotojai, koncertavo kadaise visų mėgto estradinio ansamblio solistai Stepas Kližentis ir Violeta Zakarevičienė.

Keramikiečius pasveikino ir buvę kaimynai – pernai savo jubiliejų šventusios Skaičiavimo mašinų elementų gamyklos dainininkai. O šokių kolektyvas „Vėjava“, kurio didžiąją dalį sudaro buvę keramikiečiai, susirinkusiems dovanojo keletą šokių.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras