Ar griūvanti Balskų užtvanka sulauks remonto?(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-06-09 06:29
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Jau daugiau nei 10 metų griūvančios Balskų užtvankos remontas atidėliojamas dėl nuomininkų ir savivaldybės nesusikalbėjimo. Autorės nuotrauka

Tauragėje kiekvieną pavasarį pradedama kalbėti, kad jau šią vasarą Balskų užtvankos remontas tikrai prasidės. Ir data tradiciškai ta pati – liepos 1-oji. Tačiau nei remontas prasideda, nei tam rengiantis išleidžiamas Balskų užtvankos vanduo. Šiemet istorija vėl kartojasi: kalbama, bet ar bus daroma, neaišku. Vis dėlto šiemet pažadai rimtesni nei pernai ar prieš penkerius metus.

Tauragės rajono meras Pranas Petrošius paaiškino, kad šiemet viskas vyksta kitaip – darbai Balskuose turėtų prasidėti iš tikrųjų.

– Susirinkimo balandžio mėnesį metu buvo savivaldybėje susirinkę visi, kam šis klausimas aktualus: rajono vadovai, darbus atliksiančios bendrovės „Hidroenergija“ vadovai, aplinkosaugininkai ir kiti. Skubiam Balskų užtvankos nuleidimui prieštaravo tik aplinkosaugos specialistai. Jie nesutinka, kad vanduo būtų nuleidžiamas anksčiau kaip liepą. Tai susiję su vandens ir pakrančių gyvūnijos išsaugojimu, – sakė rajono vadovas.

Buvęs ilgametis Aplinkos apsaugos agentūros vadovas, dabar vyriausiasis specialistas Romas Jurgelionis sakė nieko apie tai nežinąs: jokiame susirinkime jis nedalyvavo, niekas jo nuomonės šiuo klausimu nesiteiravo, o leidimus vandens nuleidimui išduodanti ne Tauragės rajono aplinkos apsaugos agentūra, o Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras