Likimo kirtis smogė namuose(1)

2013-05-16 16:52
Redakcijos archyvo nuotrauka

Romas Nevardauskas ir Gintautas Sabeckas daug metų bendravo, kai reikėdavo atiduoti naudoti naujus ar rekonstruotus pastatus. Redakcijos archyvo nuotrauka

Sekmadienį pasklido pribloškianti žinia, privertusi dar kartą susimąstyti apie mūsų būties trapumą: dėl nelaimingo atsitikimo namuose netikėtai užgeso Romo Nevardausko, Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo, gyvybė. Tauragei jis nuveikė išties nemažai – kuruojant R.Nevardauskui įgyvendinti kone visi pagrindiniai Europos Sąjungos projektai rajone. Redakcijos šaltiniai teigia, kad jis užspringo maistu.

 

Kolegos sukrėsti

Tauragės rajono savivaldybės atstovė spaudai Izolina Turauskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad  Tauragei tai didžiulė netektis.

– Tauragės savivaldybėje Romas dirbo nuo 1990-ųjų, iš pradžių Ekonomikos ir statybos skyriuje, vėliau, sukūrus atskirą Statybos skyrių, ėmė jam vadovauti, – pasakojo ji.

Kartu su R.Nevardausku Ekonomikos ir statybos skyriuje dirbusi Edita Vaitkienė sakė, kad žinia apie Romo mirtį ją labai sukrėtė.

– Kartu su Romu pradėjau dirbti 1995-aisiais, tai buvo mano pirmoji darbovietė. Iš jo daug ko išmokau. Mes puikiai sutarėme. Tikrai nebuvo tylenis, puikiai bendraudavome, dažnai pajuokaudavome, – pasakojo ji. 

Savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja Genovaitė Pukelytė, su R.Nevardausku dirbusi nuo 1995-ųjų, sakė vis dar negalinti atsigauti po tokios netikėtos ir tragiškos žinios.

– Puikiai Romą pažinojau, nors dirbome skirtinguose skyriuose, tekdavo dažnai susidurti įgyvendinant projektus. Prisiminsiu jį kaip sąžiningą, dorą, be galo darbštų žmogų. Darbo reikalais yra tekę su juo ir nemažai pasiginčyti, padiskutuoti, tačiau visada rasdavome bendrą sprendimą.   

Puikus specialistas

Skaudžią žinią išgirdęs Robertas Piečia, Tauragės urėdijos urėdas, sako tiesiog negalįs ja patikėti. Jam teko su R.Nevardausku dirbti būnant Tauragės rajono savivaldybės meru.

– Tauragei jo mirtis iš tiesų didelė netektis. Tai buvo labai šaunus žmogus, puikus specialistas. Ant jo pečių gulė didžiulė atsakomybė rūpintis daugeliu Europos Sąjungos lėšomis įgyvendinamų projektų ir, reikia pasakyti, jis puikiai su šiuo darbu susitvarkė, – paprašytas prisiminti bendro darbo metus, pasakojo R.Piečia.

Pasak jo, R.Nevardauskas atmintyje išliks kaip nuoširdus, darbštus žmogus, labai paprastas ir kuklus, – kaip tauragiškiai mėgsta sakyti, visada savo vietoje.

Sėdėjo savo vežime

R.Nevardausko darbo biografijoje tik dvi darbo vietos.

Skaudvilėje gimęs R.Nevardauskas po studijų Vilniaus inžineriniame statybos institute, įgijęs inžinieriaus-statybininko kvalifikaciją, pradėjo dirbti Rajoninėje statybos organizacijoje (RSO) inžinieriumi kokybei, darbų vykdytoju. Nuo 1990-ųjų R.Nevardauskas pradėjo dirbti Savivaldybėje – Kapitalinės statybos skyriaus vedėju, vėliau – Ekonomikos ir kapitalinės statybos, Architektūros ir urbanistikos skyriuose, vadovavo Statybos skyriui. Romas daug prisidėjo, kad ir Tauragės miesto, ir rajono žmonės gyventų gražiau ir patogiau. Būtent jam vadovaujant iškilo daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalai, ugdymo įstaigos, įvairūs kiti pastatai, nutiestos gatvės, atlikta daug rekonstrukcijos darbų, finansuotų iš Europos Sąjungos ir Savivaldybės biudžetų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras