Parduotas Tauragės turgus(9)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2011-06-16 06:15
Renaldo Malycho nuotrauka

Ką su turgumi darys naujieji šeimininkai, kol kas neaišku. Renaldo Malycho nuotrauka

Didysis turgus, kas šeštadienį sutraukiantis viso rajono, o ir aplinkinių rajonų ūkininkus, o paprastomis dienomis tampantis dėvėtų drabužių karalyste, perėjo į kitas rankas. Iki šiol buvęs vienuolikos tauragiškių, susibūrusių į tikrąją ūkinę bendriją „Elasa“,nuosavybė, praėjusį penktadienį turgus atiteko bendrovei „Mažeikių turgus“.

Vienas turgaus akcininkų, verslininkas Jonas Dungveckis, pakalbintas pripažino, kad tai tiesa – turgus pagaliau parduotas. Pasak jo, turgaus verslas tapo nepelningas. Parduoti turgų mėginta jau kurį laiką, iki šiol – nesėkmingai.

Kad turgus jau parduotas, patvirtino ir kitas turgaus akcininkas, verslininkas ir savivaldybės Tarybos narys Sigitas Baciuška. Jis sakė, kad turgui reikia investicijų, o kai akcininkų daug, nuomonių – irgi, rasti visus tenkinantį sprendimą nelengva. Todėl ir nuspręsta turgų parduoti.

Pasak J.Dungveckio, bendrovė „Mažeikių turgus“, nupirkusi Tauragės turgų, puikiai tvarkosi. Bendrovės valdomas centrinis turgus Mažeikiuose, įsikūręs M.Daukšos gatvėje, dirba trečiadieniais ir šeštadieniais. Jie daug investavo į Mažeikių turgų, todėl dabar jis atrodo puikiai. Tačiau ar taip bus su Tauragės turgumi ir ką naujieji savininkai ketina daryti, jis pasakyti negalėjo:

– Visokių kalbų daug, bet, žinote, tik „pletkų lygio“. Gal jie ir investuos, o gal tiesiog išnuomos ar parduos. Ką čia gali žinoti, – sakė J.Dungveckis.

Kokie konkrečiai žmonės dabar yra turgaus savininkai, verslininkai sakė negalį pasakyti.

– Mūsų prašė kol kas to neskelbti, tai ir nesakysime.

Pakalbinta UAB „Mažeikių turgus“ direktorė Aldona Grušienė patvirtino, kad sandoris jau įvyko. Kaip tik dabar ji tvarkanti dokumentus Registrų centre. Pasak jos, kas su naujuoju pirkiniu bus daroma, kol kas neaišku, apie tai bus kalbamasi su akcininkais. 

Sandorio sumos neįvardijo nei pirkėjai, nei pardavėjai. Neoficialiomis žiniomis, už pastatus ir 2 hektarų žemės sklypą galėjo būti sumokėta apie tris milijonus litų.

Tauragėje kalbama, kad turgaus pirkimo-pardavimo sandoryje dalyvavo ir keletas žymių šalies politikų.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras