Lauko kavinės dar teks palūkėti(13)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2011-04-28 07:36

Jei atsiras norinčiųjų užsiimti tokiu verslu centrinėje miesto aikštėje, jau šią vasarą tauragiškiai ir miesto svečiai galės laiką leisti lauko kavinėje. FOTO: Renaldas Malychas

Pagal projektą numatyta, kad pernai rekonstruotoje miesto centro aikštėje bus įrengta lauko kavinė. Atšilo orai, tauragiškiams parūpo, kada galės ši įstaiga „atverti duris“, ko joje bus galima nusipirkti.

 

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas Algirdas Mosėjus, rajono savivaldybės administracijos direktorius, sakė, kad dar nenuspręsta, kokie reikalavimai bus keliami lauko kavinei, nes dar neparengtos konkurso sąlygos.

– Tik viena aišku, kad čia nebus stiprių svaiginamųjų gėrimų, dėl alaus dar svarstome, – patikino jis.

Pasak direktoriaus, daugiau informacijos apie būsimąją lauko kavinę gali suteikti Genovaitė Pukelytė, Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja, kuri ruošia konkurso sąlygas.

G.Pukelytė irgi teigė daugiau galėsianti pasakyti tada, kai bus parengtos ir suderintos lauko kavinės konkurso sąlygos. Tai būsią gegužės pradžioje, per tą mėnesį turi būti paskelbtas ir įvykti konkursas, turėtų atsirasti ir lauko kavinė. Pasak jos, būsimąja kavine žmonės jau domisi – ir gyventojai, ir potencialūs tiekėjai.

– Dar neįsivaizduoju, kokia ji turėtų būti, su laikina pastoge ar tik lauke, kiek ji turėtų užimti vietos.  Didelio ploto tikrai neskirsime, nes ši aikštė nedidelė, lankosi daug žmonių. Vos atšilo, joje pilna besiilsinčiųjų. Manau, kad kavinėje turėtų būti kavos, arbatos, ledų, vaisvandenių, saldumynų, vaisių, – samprotavo G.Pukelytė.

Ji teigė, kad susisieks su kitomis savivaldybėmis, kuriose yra lauko kavinių, domėsis patirtimi.

– Kiek žinau, kituose miestuose lauko kavinės įrengtos prie stacionarių tokių įstaigų. Būtų geriau, jei vaistinėje ar buvusioje „Ramunės“ parduotuvėje būtų kavinė, o dabar teks gerai pagalvoti, kaip padaryti, kad visiems būtų gerai, – sakė Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja.

Pasak to paties skyriaus vyresniosios specialistės Donatos Dervinskienės, tai bus pirmoji oficialiai registruota lauko kavinė, nes prie veikiančių kavinių lauke įrengus stalus leidimo nereikia – tai nelaikoma kaip papildoma veikla. Šiltuoju metų laiku lauke stalai būna prie „Deizės“, „Afroditės“, „El Greko“ kavinių, „Bangos“ restorano, boulingo.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras