Prekybą gadino partiniai blynai(13)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2010-02-23 07:02

Užgavėnių šventėje aktyviai dalyvavęs rajono tarybos narys Pranas Dirginčius teigia, kad blynai su politika nesusiję.

Patys pakvietę organizuoti šventinę prekybą per Užgavėnes prie Kultūros rūmų, patys ją leido ir žlugdyti. Taip mano Danguolė Albrechtienė, kavinės „Arfa“ savininkė. Verslininkei tokių minčių kilo po to, kai šventę organizavę kultūros darbuotojai vienai Tauragėje veikiančių partijų leido užsiimti labdara ir tas pačias prekes dalyti veltui.

 

 

D.Albrechtienė savaitę prieš Užgavėnes ėmė rūpintis reikiamų dokumentų tvarkymu ir visų leidimų gavimu. Vien tik už licenciją prekybai alkoholiu ji teigia sumokėjusi 60 litų. Taip pat teko susimokėti miesto seniūnijai už tai, kad būtų leista prekiauti. Tačiau verslininkė piktinasi organizatorių sumanymu šalia verslininkų leisti pasirodyti ir kitiems šventės dalyviams, kurie renginyje maistą dalijo nemokamai.

– Kas pirks maistą, kai šalia jis dalijamas veltui? Mus net pabarė susirinkusios močiutės, kad, girdi, kodėl mes prašome pinigų, kai kiti šalimais veltui dalija, – įspūdžiais iš Užgavėnių šventės prie Kultūros rūmų dalijosi verslininkė.

Pasak jos, šventės organizatoriai galėjo bent įspėti verslininkus prieš šventę ir jiems pasakyti, kad šventės metu planuojamos nemokamos vaišės. Verslininkė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad žinodama tai ji būtų dar gerokai pasvarsčiusi, ar verta pirkti leidimus ir užsiimti prekyba.

Petras Jokubauskas, Kultūros centro vedėjas, „Tauragės kurjeriui“ sakė nesikišęs į tokias smulkmenas ir nė nežinojęs, kodėl verslininkai nebuvo įspėti dėl to, jog šalia prekybos vietų vyks ir nemokamos vaišės. Anot vedėjo, už tai buvo atsakinga Danutė Naujokienė.

– Gaila, tačiau tik paskutiniu momentu sužinojau, kad šventėje bus ir nemokamos vaišės. Petras Dirginčius, centro darbuotojas, pasiūlė iškepti bulvinių blynų, tačiau apie tai sužinojau tik tada, kai jau buvo išduoti leidimai prekybai, – „Tauragės kurjeriui“ sakė D.Naujokienė.

Anot šventę organizavusios vyriausiosios metodininkės, blynų kepimu nenorėta niekam pakenkti. Pasak jos, P.Dirginčius pats pasirūpino bulvėmis, pats jas tarkavo ir nemokamai vaišino susirinkusiuosius.

– Čia nebuvo jokios politikos, nenorėjome ir niekam nieko bloga. Manėme, kad taip bus labiau užpildyta šventė, dar viena papildoma atrakcija, – sakė D.Naujokienė.

Blynų vaišinimo akcijos supolitizavimą neigia ir pats jos sumanytojas Pranas Dirginčius.

– Nebuvo ten jokios politikos, tik stengėmės paįvairinti šventę. Pernai visi kritikavo, kad nesurengėme Užgavėnių, tai šiemet pasistengėme, – sakė blynų kepimą organizavęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ rajono Tarybos narys P.Dirginčius.

Pasak jo, per Užgavėnes bulviniams blynams kepti buvo sunaudota apie porą kibirų trintų bulvių košės.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras