Postų perdalijime netikėtumų nebuvo(72)

2010-01-22 14:58

Naujajam merui Pranui Petrošiui (dešinėje) pagelbės vicemeras Silverijus Statkus.

Šiandien po pietų vykusiame Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje apsvarstyta per trisdešimt klausimų. Didžioji jų dalis – įprasti, svarbiausi – papildomi darbotvarkės klausimai, numatantys pasikeitimus rajono valdžioje. Šie, tarybos narių pritarimu, perkelti į posėdžio pradžią.

 

 

Kaip ir buvo planuota, iš pareigų prieš terminą atleistas meras Robertas Piečia, jo pavaduotojas Pranas Petrošius, bei administracijos direktoriaus pavaduotojas Vidas Bičkus.

Surengus mero ir jo pavaduotojo rinkimus, netikėtumų išvengta. 15 tarybos narių balsų dauguma Tauragės rajono vairas patikėtas socialdemokratui Pranui Petrošiui. Už jo pavaduotoją, partijos „Tvarka ir teisingumas“narį Silverijų Statkų, balsavo 17 iš 25 posėdyje dalyvavusių tarybos narių. Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ir toliau eis Algirdas Mosėjus. Jo pavaduotoja paskirta Valstiečių liaudininkų partijos narė Aušrinė Norkienė.

Trijų valdančiosios koalicijos partijų – liberalcentristų, socdemų ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ sutartis buvo sulaužyta ir šių metų sausio 13 dieną pasirašyta nauja, vėl trijų partijų sutartis, į valdančiąją koaliciją įtraukiant opozicijoje buvusius valstiečius liaudininkus, o už borto išstumiant liberalcentristus. Per beveik trejus metus tai antra valdančiosios koalicijos griūtis. Per pirmąją nukentėjo konservatoriai ir valstiečiai liaudininkai, į valdžią sugrįžo socdemai. Per šią socdemai žengia dar toliau – nuo vicemero iki ankstesnėje kadencijoje turėto mero posto.

Po sukeltų skandalų dėl sveikatos problemų R.Piečia iš posto traukiasi pats. Pagal naują valdančiosios koalicijos sutartį mero postas turi atiteko socialdemokratams. Mero pavaduotojo postas atitenko partijai „Tvarka ir teisingumas“. Ši partija ne tik gavo naują svarbų postą, bet ir išlaikė senąjį – mero patarėjo. Kaip jau rašėme anksčiau, merui patarinės pedagogo diplomą turintis Laimonas Norvilis.

Plačiau apie tarybos posėdį - antradienio numeryje.

Skaityti komentarus (72) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras