Silpsta liberalcentristų gretos(10)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2010-04-05 08:00

Arūnas Gendrolius (kairėje) mano, kad su buvusia partija jo keliai išsiskyrė.

Po rajono valdančiosios koalicijos griūties sausio mėnesį, Liberalų ir centro sąjungos atstovams priverstinai pasitraukus į opoziciją, ėmė skeldėti partijos vienybė. Pasigirdo kalbų, kad vienas iš partijos skyriaus įkūrėjų Arūnas Gendrolius Tarybos nario mandatą iškeis į darbą vienoje savivaldybės bendrovėje, o verslininkas Jonas Dungveckis iš Tarybos trauksis visai.

 

 

„Tauragės kurjerio“ pakalbinta liberalcentristų frakcijos Taryboje seniūnė Iveta Skurvydienė sakė apie šių dviejų Tarybos narių pasitraukimą nieko negirdėjusi, o apie A.Gendroliaus ketinimus pasiūlė teirautis jo pačio.

A.Gendrolius neslėpė, kad iš tiesų ketina įsidarbinti UAB „Tauragės šilumos tinklai“.

– Po Velykų eisiu tvarkyti įsidarbinimo reikalų. Bet aš Tarybos nario mandato į darbo vietą nemainau ir iš Tarybos nesitraukiu. Mano narystė Liberalų ir centro sąjungoje lieka sustabdyta iki  metų pabaigos. Mandato atsisakyti neketinu, man jį davė ne partija, o rinkėjai. Įsidarbinimas „Tauragės šilumos tinkluose“ niekaip nesusijęs su valdančiosios koalicijos griūtimi ir kokiais nors pasižadėjimais kitai partijai, nes dėl darbo tariausi dar praėjusių metų rugsėjį, kol liberalcentristai tebebuvo valdančiojoje koalicijoje. Ieškojau darbo, nes man reikia išlaikyti šeimą, su žmona auginame tris vaikus, vienas jų – studentas. Nieko politiško visame tame reikale nėra, neperbėgau aš pas socdemus, kaip kartais pakalbama. O kaip toliau viskas klostysis, laikas parodys, – teigė A.Gendrolius.

Jis nesutiko atskleisti, kokios pareigos jam numatytos, teigė turėjęs ne vieną pasiūlymą iš privačių bendrovių, bet valdiškas darbas – labiau viliojantis.

A.Gendrolius šių metų sausio 15 dieną narystę liberalcentristų partijoje sustabdė vieneriems metams, o kol praeis šis laikas, sulauksime ir naujų rinkimų į rajono Tarybą.

Jis sakė, kad kituose savivaldybių rinkimuose galbūt nebedalyvaus, nors galutinio sprendimo nėra priėmęs.

– Taryboje atbuvau tris kadencijas, turbūt jau gana, juk nėra nepakeičiamų. Nieko gero nematau, kai dvi ar tris kadencijas Tarybos narys posėdžiuose sėdi ir tyli. Liberalcentristų gretose – daug aktyvių narių, bus kam buvusiuosius pakeisti, – sakė A.Gendrolius.

Narystės partijoje sustabdymą paaiškino taip – esą tokiu būdu išreiškęs požiūrį į tai, kas įvyko: valdančiosios koalicijos griūtį, mero Roberto Piečios atsistatydinimą, „nekomandinį“ darbą Taryboje.

Apie tai, kad Jonas Dungveckis trauksis iš Tarybos, kalbėta sausį, kai griuvo valdančioji koalicija ir liberalcentristai iškrito už borto. Tuomet jis gandus paneigė, teigė ketinantis dar pakovoti. Interviu, duotame „Tauragės kurjeriui“ vasarį, verslininkas sakė, kad atbus dvi kadencijas ir pasakys „gana“, atsidės verslui. Tačiau pastarosiomis dienomis J.Dungveckis pareiškė atsisakysiąs mandato, nes jam, kaip piliečiui, gėda būti partijoje, kuri dirbdama koalicijoje Seime nesugeba nieko naudingo nuveikti nei verslo, nei žmonių labui. Tarybos narys nedalyvavo vykusiame posėdyje, nei vakar, nei užvakar su juo susisiekti nepavyko.

Iš mero posto atsistatydinęs R.Piečia nėra prisijungęs prie liberalcentristų frakcijos.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras