Klubo uždarymas kvepia afera(24)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-02-08 14:26

Vos pusmetį Tauragėje veikęs naktinis klubas „Viva Vip“ uždarytas. Kodėl tiek trumpai dirbusi vienintelė tokio pobūdžio įstaiga Tauragėje staiga nebepriima klientų, kol kas negali atsakyti niekas. Bendrovė „L Plius“ yra Vytauto gatvėje įsikūrusio pastato savininkė. Vienintelis jos oficialus akcininkas - tauragiškis Romas Grikšas. „Tauragės kurjerio“ vakar jis paklausė, kodėl jo įmonei tebesiunčiamos sąskaitos už laikraštyje ėjusią klubo „Viva Vip“ reklamą, kai jis esą jau bankrutavo. Bet apie klubo uždarymo aplinkybes R.Grikšas kalba labai nenoriai ir miglotai.

Paklaustas, kodėl klubas nebeveikia, R.Grikšas jų neįvardijo. Pavyko tik sužinoti, kad nežinia kur dingo įmonės direktorė Ieva Vitkutė, nepasiekiamas esą ir klubo administratorius Audrius. Kodėl jie staiga dingo, bendrovės savininkas nesakė. Jis tik prasitarė, kad šiuo metu turi nemalonumų.

Klubo darbuotojų rasti nepavyko 

Su dingusiais „Viva Vip“ darbuotojais vakar nepavyko susisiekti ir žurnalistams. Surinkus direktorės I.Vitkutės telefono numerį, operatorė vis pranešdavo, kad tokio numerio nėra. Paskambinus kitu numeriu, niekas neatsiliepė. Internete skelbiama, kad pastaruoju numeriu galima susisiekti su Vilniuje registruotos bendrovės „USA Investments“ vadovu Raimondu Linkumi. Prieš kelis mėnesius „Tauragės kurjerio“ žurnalistės telefonu kalbintas R.Linkus prisistatė vienu iš „Viva Vip“ naktinio klubo Tauragėje vadovų.

Skundėsi gyventojai 

Dėl šio naktinio klubo tauragiškiai yra skundęsi rajono valdžiai. Greta „Viva Vip“ (anksčiau šiame pastate veikė kavinė „Jūratė“) įsikūrusio namo gyventojai jau daugiau kaip pusmetį skundžiasi valdžiai ir policijai, esą iš pasilinksminimo vietos naktimis sklinda triukšmas. R.Grikšui už tai buvo paskirtos net kelios administracinės baudos. Prie klubo ne kartą buvo kviečiami policininkai, yra kilęs incidentas, kurio metu buvo panaudotas ginklas.

Skaityti komentarus (24) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras